Infostart.hu
eur:
388.43
usd:
330.64
bux:
110657.19
2025. december 22. hétfő Zénó
Matolcsy György, a Magyar Nemzeti Bank elnöke beszédet mond az Ázsiai Pénzügyi Együttműködési Szövetség (AFCA) kétnapos pénzügyi csúcstalálkozójának megnyitóján a Magyar Nemzeti Bankban 2017. november 28-án.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Matolcsy György 14 órakor jelenti be az MNB intézkedéseit - élőben az Infostarton és az InfoRádióban

Online sajtótájékoztatót tart kedden kora délután a Magyar Nemzeti Bank, amelyen az alelnökökön kívül Matolcsy György jegybankelnök is részt vesz.

A Monetáris Tanács nem kamatdöntő ülése után Matolcsy György elnök, valamint Kandrács Csaba, Nagy Márton és Patai Mihály alelnökök tart sajtótájékoztatót. Az eseményen bejelenthetik a gazdaság újraindítását célzó lépéseket, melyekre Orbán Viktor a hétvégén utalt.

A sajtótájékoztatót élőben tudósítjuk az Infostarton és élőben hallgathatják az InfoRádióban is.

Minden Infostart-cikk a koronavírusról itt olvasható!

Címlapról ajánljuk

A csehek és a sorkatonaság, érdekes felmérés készült

A csehek 53 százaléka egyetért az adminisztratív katonai nyilvántartás esetleges bevezetésével, míg egyharmaduk ellenzi azt – derül ki az NMS ügynökségnek a Cseh Rádió számára készített felméréséből. Az adminisztratív nyilvántartás a 18 és 60 év közötti cseh állampolgárokat érintené, akikre a hadkötelezettség vonatkozik.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.22. hétfő, 18:00
Vecsei Miklós
felzárkóztatásért felelős miniszterelnöki biztos, a Magyar Máltai Szeretetszolgálat alelnöke
Lehet, hogy megtalálták a tudósok korunk népbetegségére a gyógyszert

Lehet, hogy megtalálták a tudósok korunk népbetegségére a gyógyszert

A Northwestern Egyetem kutatói egy korábban ismeretlen, rendkívül mérgező amiloid-béta oligomer altípust azonosítottak, amely az Alzheimer-kór legkorábbi agyi elváltozásaiért felelős lehet. A NU-9 nevű kísérleti hatóanyag egerekben jelentősen csökkentette ennek a mérgező fehérjecsoportnak a mennyiségét, valamint az általa okozott károsodásokat, így új stratégiai irányt kínálhat a betegség nagyon korai szakaszában történő beavatkozásra - írta a Sciece Daily.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2025. december 22. 14:30
×
×
×
×