A mentők kitették a közösségi oldalukra a képet, azt írták, elég edzettek, hiszen láttak már egy s mást, de ezen ők is megdöbbentek.
A mentők kitették a közösségi oldalukra a képet, azt írták, elég edzettek, hiszen láttak már egy s mást, de ezen ők is megdöbbentek.
A német állami és foglalkoztatói nyugdíjrendszer átfogó reformja a következő évtizedben több mint 400 milliárd eurós tőkebeáramlást eredményezhet a német nyugdíjbizottság kedden közzétett jelentése alapján. A testület 33 javaslatot fogalmazott meg a kormány számára, amelyek fókuszában egy kötelező, tőkefedezeti elven működő nyugdíjpillér bevezetése áll - írja a Pension Policy International.
Magyar Péter szerint Magyarországnak társadalmi, politikai és gazdasági konzultációra van szüksége az euróbevezetésről.
A further 4,300 people are known to have been injured by the 7.2 magnitude and 7.5 magnitude quakes that struck on Wednesday evening.