Farrah Fawcett három éven keresztül küzdött a végbélrákkal. A színésznő egy kísérleti kezelésnek is alávetette magát Németországban, ám nem sikerült legyőznie a kórt.
A betegséggel vívott harcáról szóló tévéműsort május 15-én mutatta be az NBC amerikai tévétársaság - a "Farrah történetére" több millió néző volt kiváncsi.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten










