Infostart.hu
eur:
352.23
usd:
308.22
bux:
139495.62
2026. június 22. hétfő Paulina

Titokzatos szőkével vigasztalódik a Chelsea sztárja

Titokzatos szőke szépséggel fényképezték le Frank Lampardot; a Chelsea sztárja a jelek szerint a meghitt együttléttel vigasztalódott, alig néhány nappal a csapat BL-döntőbeli veresége után. A félrelépésről alighanem az élettársa is tud, másnap ugyanis ismét az eljegyzési gyűrűje nélkül jelent meg a nyilvánosság előtt.

Elmerült, meghitt beszélgetés közben fényképezték le a 29 éves középpályást egy szőke hölggyel egy londoni bárban. Lampard spanyol élettársa - két kislányának édesanyja - pedig másnap reggel ismét nem viselte az eljegyzési gyűrűt.

Lampardot szemlátomást nagyon megviselte, hogy csapata május 21-én kikapott a Bajnokok Ligája moszkvai döntőjében. Õ ugyan berúgta a büntetőt, John Terry csapatkapitány azonban a döntő pillanatban elcsúszott, így az angol bajnokság után a BL-ben is a Manchester United mögé kényszerültek a Kékek.

Ráadásul kirúgták a Chelsea izraeli edzőjét, Avram Grantot is, így valóban nincs nyugalom a csapat háza táján.

Lampard 2005-ben jegyezte el spanyol élettársát, Elen Rivest, s bár két gyermekük is van, az esküvő időpontját azóta sem tűzték ki. Részben Elen származása, részben a klub körüli bajok miatt egyre többet hallani arról, hogy Lampard, akinek a nyáron lejár a szerződése, Spanyolországban folytatja majd.

A középpályás azt is elismerte, hogy tanul spanyolul - igaz, ezt azzal magyarázta, hogy Elen kedvében akar járni, ráadásul a lányai is kétnyelvűként nőnek fel.

Lampard nyilatkozata szerint az elmúlt hat hétben jobb dolga is volt, mint a szerződésén töprengeni, de ideje lesz leülni a klub vezetőivel.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter: Sulyok Tamás július 20-a körül már bizonyosan nem lesz államfő

Magyar Péter: Sulyok Tamás július 20-a körül már bizonyosan nem lesz államfő

A társadalmi egyeztetésre bocsátott újabb Alaptörvény-módosítás, valamint a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és -védelmi Hivatalra vonatkozó szabályozás kapcsán állt kamerák elé a miniszterelnök és válaszolt újságírói kérdésekre. Azt mondta az Országgyűlésben elmondott napirend előtti felszólalásában használt cosa nostra hasonlatot minden pontjában meg tudja védeni. A képviselői mandátumidő-szigorítás a következő választásra vonatkozhat. A legfőbb ügyész lemondására számít az aranykonvoj-ügy miatt. Augusztus 20-a előtt lesz új köztársasági elnöke az országnak.

Gálik Zoltán: kérdés, milyen lesz a britek és Európa kapcsolata a kormányfőváltás után

Kormányfőváltás közeleg az Egyesült Királyságban, miután Keir Starmer, a népszerűtlen brit miniszterelnök lemondott pártelnöki pozíciójáról és elindította a jelölési folyamatot utódlására. Gálik Zoltán külpolitikai szakértő elemezte a helyzetet az InfoRádió Aréna című műsorában.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×