Infostart.hu
eur:
358.32
usd:
304.98
bux:
135899.33
2026. május 7. csütörtök Gizella
Nyitókép: Pixabay

Megtalálták a 2006-ban meggyilkolt szentesi nő holttestét

Azt is tudják, ki ölhette meg.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda közleményében felidézi, hogy a nő 2006 júliusában - kétéves gyermekét egyedül hagyva - ismeretlen helyre távozott, és azóta nem adott magáról életjelet. A nyomozási adatok szerint az asszony emberölés áldozatává vált.

A nő volt élettársa, aki a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható - és korábban európai elfogatóparancsot adtak ki ellene -, jelenleg az olasz hatóságok őrizetében van, Magyarországnak történő átadásáról a későbbiekben dönt a bíróság.

Hozzátették: az ügyben az országos rendőrfőkapitány korábban 10 millió forintos nyomravezetői díjat tűzött ki.

Címlapról ajánljuk
Szemész professzor: néha ki kell nézni az ablakon, különben megvakulunk

Szemész professzor: néha ki kell nézni az ablakon, különben megvakulunk

Járványszerűen terjed a rövidlátás, és ennek egyik oka az, hogy a mobiltelefonozás és a számítógép-használat miatt egész nap közelre nézünk. Erről a Semmelweis Egyetem Szemészeti Klinikájának igazgatója beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában. A szakember szerint ennek érdekében Kínában bevezettek egy új iskolaépítési módszert is.

Tanulnak a tiszás képviselők

Annyi az új képviselő a parlamentben, hogy intenzív tanfolyamot kell szervezni nekik.
inforadio
ARÉNA
2026.05.07. csütörtök, 18:00
Molnár Judit
a Magyar Utazási Irodák Szövetségének elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×