Infostart.hu
eur:
384.97
usd:
331.89
bux:
122311.2
2026. január 17. szombat Antal, Antónia
Nyitókép: police.hu

Így fogtak el két budapesti drogkereskedőt - videó

Egy 24 és egy 28 éves férfira Zuglóban csaptak le.

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) munkatársai két kábítószer-kereskedőt fogtak el - írja a Police.hu.

A KR NNI kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a 24 éves K. Csaba Dávid és a 28 éves P. Dániel fővárosi lakosok ellen.

A rendőrök kedden egy XIV. kerületi lakás előtt ütöttek rajta K. Csaba Dávidon. A nyomozók átkutatták a lakást, ahol kábítószergyanús anyagokkal - közel 3 kilogramm összsúlyú fehér por, tabletták, zöld növényi törmelék - megtöltött csomagokat, valamint az adagoláshoz használt eszközöket találtak és foglaltak le.

Az egyik zacskóban talált, bruttó 518,7 gramm tömegű porról az előzetes tesztek alapján megállapították, hogy az amfetamin, feketepiaci értéke körülbelül másfél millió forint.

A nyomozás során felmerült, hogy az elfogott férfi a 28 éves P. Dánielt bízta meg, hogy a kábítószereket továbbárusítsa. Őt a rendőrök még aznap szintén elfogták, majd mindkét férfit előállították. Gyanúsítotti kihallgatásukat követően őrizetbe vették őket, és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.

Címlapról ajánljuk
Csontvázak a szekrényben: a pozsonyi „M0”-t is úgy építhették, hogy a Benes-dekrétumra hivatkozva vett el a szlovák állam földet magyaroktól

Csontvázak a szekrényben: a pozsonyi „M0”-t is úgy építhették, hogy a Benes-dekrétumra hivatkozva vett el a szlovák állam földet magyaroktól

A Benes-dekrétumok szlovák megerősítéséről és alkalmazásáról tartott kerekasztal-beszélgetést a Nemzeti Emlékezet Bizottsága, ennek alkalmával kereste meg az InfoRádió Tárnok Balázst, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet kutatásért felelős igazgatóját, aki az mondta, a II. világháború utáni években nem álltak le a konfiskálások, a szlovák államnak óriási biznisz mind a mai napig.

Donald Trump: nemzetbiztonsági érdek Grönland megszerzése

Az elnök Washingtonból távozva a repülőtéren újságírók előtt kifejtette, hogy a kiterjedt amerikai katonai beruházások révén megcélzott amerikai rakétavédelmi pajzs, az „Aranykupola" (Golden Dome) kiépítése szempontjából is fontos szerepet kapna Grönland. Ugyanakkor megjegyezte, hogy a kérdésről tárgyalások vannak a NATO-val is.
inforadio
ARÉNA
2026.01.19. hétfő, 18:00
Pletser Tamás
az Erste Bank olaj- és gázipari elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×