Infostart.hu
eur:
382.05
usd:
327.88
bux:
109088.75
2025. december 5. péntek Vilma
Rendőrök, valamint az Országos Mentőszolgálat, a Magyar Vöröskereszt és a Szív City munkatársai újraélesztési bemutatót tartanak a járókelőknek az újraélesztés világnapja alkalmából rendezett flashmobon a Keleti pályaudvar előtt 2019. október 16-án.
Nyitókép: MTI/Mónus Márton

Megmenthette autós társai életét a Keleti pályaudvarnál meghalt taxis

Rosszul lett egy taxis a Keleti pályaudvar közelében. Rendőrök és mentősök is érkeztek, már nem tudták megmenteni az életét.

A Blikk úgy tudja, hogy vezetés közben lett rosszul az a 60 év körüli taxis, aki még félre tudott állni a pályaudvar közelében, de az autójában meghalt. Számos rendőrautó és mentő is érkezett, de már nem tudtak segíteni rajta.

A családtagok is a helyszínen vannak, az egyikőjük teljesen összeomlott, vízzel kellett fellocsolni.

A rendőrök a lapnak megerősítették, hogy a sofőr nem baleset következtében vesztette életét. Az Origo úgy tudja, hogy a járdára még felhajtott a járműjével, és ott állt meg.

A BudaPestkörnyéke.hu emlékeztet arra, hogy hasonló módon hunyt el Gesztesi Károly is. A színész 2020. január 4-én Budapesten a Nyugati pályaudvar közelében, a Ferdinánd hídnál vezette autóját, amikor vezetés közben rosszul lett, infarktust kapott. Kocsijával félreállt, ám hiába jött gyorsan a segítség és próbálták 50 percen keresztül újraéleszteni a színészt, az orvosok nem jártak sikerrel.

(Nyitóképünk egy életmentést bemutató flashmobon készült.)

Címlapról ajánljuk
Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Karácsonyi roham ide vagy oda, a kereskedelmi szövetség borúsnak látja a helyzetet

Az Országos Kereskedelmi Szövetség álláspontja szerint még egy erős karácsonyi roham sem fogja egyenesbe hozni a kiskereskedelmi forgalom éves alakulását. Kozák Tamás, az OKSZ főtitkára szerint az árrésstopnak nincs jelentős hatása az élelmiszer-kereskedelem növekedésére, miközben az intézkedés jelentős károkat okoz az üzletláncoknak.

Orbán Viktor péntek reggel: a következő napokban derül ki, hogy a háború továbbterjed a mi irányunkba vagy letekerik a lángját

A Kossuth rádióban kezdte pénteki munkanapját a miniszterelnök. Elmondta: ha a háborút a harctéren kell megoldani, a fenyegetettség nőni fog – fogalmazott. Beszélt az orosz energiától való függésünkről, a gyenge Európáról, a Tisza Párt állítólagos programjáról és a kettős állampolgárság népszavazásának évfordulójáról is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.05. péntek, 18:00
Bódis László
a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért felelős helyettes államtitkára, a Nemzeti Innovációs Ügynökség vezérigazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×