Infostart.hu
eur:
365.32
usd:
315.31
bux:
150666.43
2026. augusztus 28. péntek Ágoston
Andy Vajna, az InterCom Zrt. elnöke, a filmipar fejlesztésért felelős kormánybiztos a Pappa Pia címmel készülő zenés romantikus film forgatásán a fővárosi Gubacsi hídnál 2016. augusztus 8-án.
Nyitókép: MTI/Szigetváry Zsolt

Fekvő oroszlán, filmszalag - ilyen lesz Andy Vajna pesti sírköve

Hosszadalmas folyamat, mire elkészül a néha filmügyi kormánybiztos pazar gránit sírköve.

Elegáns sírkövet kap Andy Vajna néhai filmügyi kormánybiztos a Fiumei úti nemzeti sírkertben - írja a Blikk.

A helyen minden úgy lesz, ahogyan az özvegy elképzelte, így a gránit emlékhelyen egy fekvő oroszlán és filmszalag is látható lesz majd.

"Nagyon különleges lesz, mint amilyen Andy volt, remélhetőleg karácsonyra elkészül" - közölte Andy Vajna özvegye, Tímea, akinek azt mondták, meg kell várni, amíg megsüllyed a föld, megjön a gránit a bányából és a rengeteg finom munkát elvégzik, de talált "egy kreatív, nagyszerű sírkövest", aki valóra váltja az elképzelését.

Címlapról ajánljuk
Katona Csaba az Arénában: így lett a mohácsi csatából mohácsi vész

Katona Csaba az Arénában: így lett a mohácsi csatából mohácsi vész

Az 500 évvel ezelőtti mohácsi csata a mai napig is sok kérdést vet fel, amelyekre a történészek sem mindig találnak egyértelmű válaszokat – mondta az InfoRádió Aréna című műsorban Katona Csaba, a Magyar Nemzeti Levéltár történésze, aki arról is beszélt, hogy a mohácsi csatavesztésre csak az utókor akasztotta rá a vész jelzőt.

Vagyonvisszaszerzési Hivatal: nem adják ki a pontozó sablont és a jelöltek sorrendjét

Nem adhatóak ki a zárt bizottsági ülés dokumentumai és adatai, ezért a pontozó sablon és a jelöltek sorrendjei sem ismerhetőek meg – válaszolta Hantosi István, az Országgyűlés igazságügyi és alkotmányügyi bizottságának tiszás elnöke az atlatszo.hu megkeresésére pénteken. Az online lap azt szerette volna megtudni, hogy milyen folyamat alapján választották meg a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) elnökét.
inforadio
ARÉNA
2026.08.31. hétfő, 18:00
Bauer Bence
a Mathias Corvinus Collegium Magyar–Német Intézet az Európai Együttműködésért igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×