Infostart.hu
eur:
354.19
usd:
310.57
bux:
138569.69
2026. június 23. kedd Zoltán

27 fok is lehet vasárnap!

A hétvégén is folytatódik a változékony idő, a napsütés mellett több helyen lehet eső, akár zivatar is. Néhol megerősödhet, viharossá is fokozódhat a szél, de marad a meleg idő, vasárnap, akár 27 Celsius-fokig is emelkedhet a hőmérséklet - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.

Pénteken általában sok lesz a napsütés. Északnyugat felől átmenetileg megnövekszik a felhőzet, de számottevő csapadék nem valószínű, legfeljebb egy-egy gyenge zápor lehet. Többnyire mérsékelt marad a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 5-10 fok között, a legmagasabb hőmérséklet 21-25 fok között alakul.

Szombaton helyenként lehet záporeső. A szél viszont megélénkül, néhol erős széllökésekre is számítani lehet. A minimumhőmérséklet 8-14 fok között valószínű. A nappali maximumok várhatóan 21-25 fok között alakulnak.

Vasárnap a déli óráktól északnyugat felől egyre többfelé várható eső, zápor, zivatar, de a Tiszántúlon estig nem valószínű csapadék. Napközben több helyen megerősödik a szél, majd délutántól egyre nagyobb területen északnyugatira fordul, és helyenként viharossá fokozódik. A leghidegebb órákban 9-15 fok lehet. Nappal általában 22-27 fok között alakul a hőmérséklet, de északnyugaton néhány fokkal hűvösebb lehet - olvasható az előrejelzésben.

Címlapról ajánljuk
Vagyonnyilatkozatok szigorítása, kekvák megszüntetése – elfogadta az Országgyűlés a korrupcióellenes törvénycsomagot

Vagyonnyilatkozatok szigorítása, kekvák megszüntetése – elfogadta az Országgyűlés a korrupcióellenes törvénycsomagot

Elfogadta az Országgyűlés az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló törvényjavaslatot, hogy Magyarország hozzáférjen a rendelkezésre álló uniós forrásokhoz. A 110 oldalas csomag része a kekvák megszüntetése, a vagyonnyilatkozatok és a Btk. szigorítása, az Integritás Hatóság megerősítése és a magántőkealapok átláthatatlanságának megszüntetése.
inforadio
ARÉNA
2026.06.23. kedd, 18:00
Apáti Ferenc
a FruitVeB Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×