Infostart.hu
eur:
366.83
usd:
313.98
bux:
134799.01
2026. április 24. péntek György

Britney Spears teljesen kitárulkozott - videó

Britney Spears visszavág: a napokban új lemezzel jelentkezett énekesnő szerint az emberek igazságtalanul bánnak vele, a média pedig rendkívül elfogultan tudósít a volt férjével, Kevin Federline-nal folyó gyermek elhelyezési per kapcsán.

Blackout a címe Britney Spears legújabb lemezének, amely alighanem az egyik utolsó esélye a volt pophercegnőnek karrierje újraélesztésére. Az utóbbi bő egy évben csupán botrányaival figyelmet keltő énekesnő rendkívül nehéz időszakot él át, ám ő ezért nem csupán önmagát okolja.

Az elmúlt egy hónapban Britney Spears elveszítette két gyermeke felügyeleti jogát, a bíróság kábítószertesztekre ítélte és többször is szembekerült a törvénnyel.

Az énekesnő ennek ellenére egy reggeli rádiós műsorban elsősorban az embereket okolta a róla kialakult képért.

"Az emberek azt mondhatnak és tehetnek, ami az eszükbe jut. Nagyon szomorú, hogy az emberek...hogy a világ milyen kegyetlen tud lenni. De végül az a fontos, hogy a szíved mélyén tud, megteszed, ami tőled telik" - mondta Britney Spears.

A 26 éves énekesnő állítja, minden ellenkező híreszteléssel szemben legjobb tudása szerint próbálja meg felnevelni két fiát, Seant és Jaydent.

Britney Spears egyébként az elmúlt napokban új lemezét, a Blackout-ot próbálja meg népszerűsíteni, amire szüksége is van, hiszen több helyen is azt lehetett olvasni, hogy ez lehet az utolsó esélye karrierje megmentésére.

A nagylemez Gimme More című dalát mindesetre sokat játsszák a televíziók, rádiók és az interneten is sokan érdeklődnek iránta.

Britney Spears azonban azt is elárulta, hogy az ő kedvenc száma az albumról a Heaven on Earth. "Szerintem király dal. Kicsit különbözik a többitől" - fogalmazott.

Címlapról ajánljuk
Tálas Péter az Arénában: Ukrajna az Öböl-államokkal üzletelve juthat fontos új partnerekhez

Tálas Péter az Arénában: Ukrajna az Öböl-államokkal üzletelve juthat fontos új partnerekhez

Szíria és Venezuela után harmadik szövetségesét, Iránt is elveszítette a háború miatt Oroszország – erről beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport biztonságpolitikai elemzője. Tálas Péter szerint szerint az ukránoknak sem kedvez az iráni háború, mert olyan mennyiségű lőszer fogyott, aminek a pótlása hosszú időt vesz igénybe.
inforadio
ARÉNA
2026.04.24. péntek, 18:00
Krausz Ferenc
Nobel-díjas fizikus, az Élvonal Alapítvány kuratóriumi elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×