Infostart.hu
eur:
363.66
usd:
318.79
bux:
144765.41
2026. július 23. csütörtök Lenke
A seismograph records data.
Nyitókép: Furchin/Getty Images

Földrengés volt Nagykanizsa térségében

2,4-es magnitúdójú földrengés volt a Zala vármegyei Nagykanizsa térségében szerda este negyed nyolckor – közölte a Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium a Facebook-oldalán.

Mint írták, eddig két bejelentés érkezett Nagykanizsáról, egy Zalamerenyéről és egy Fűzvölgyről, károkról nem számoltak be.

Az obszervatórium kéri azokat, akik érezték a földrengést, hogy töltsék ki az ezen a linken elérhető kérdőívet – olvasható a bejegyzésben.

Címlapról ajánljuk
Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Donald Trumpot mélységesen felháborítja az új brit külügyminiszter személye, állítják Washingtonban kormányzati bennfentesek. A brit külügyi tárca új vezetője Ed Miliband volt környezetvédelmi miniszter és pártja egykori főnöke lett. A Fehér Házban azt mondják: nem felejtik el korábbi megjegyzéseit.
inforadio
ARÉNA
2026.07.23. csütörtök, 18:00
Szécsényi Gábor
Az Autó főszerkesztője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×