Infostart.hu
eur:
361.05
usd:
317.51
bux:
143471.05
2026. július 25. szombat Jakab, Kristóf

A Tusványosra igyekvő Ákos és zenekara is megjárta a Wizz Airrel

A rendezvény több résztvevője lemaradt a marosvásárhelyi járat törlése miatt.

Sokan választották csütörtökön azt a megoldást, hogy a Wizz Air gépével utaznak el Tusványosra, azonban a háromórás csúszást követően végleg törölték a Budapest-Marosvásárhely járatot. A Mandiner cikke szerint a légitársaság szerda kora este törölte a Budapestről Marosvásárhelyre közlekedő járatát, ami késő este fordult volna vissza, így a Marosvásárhely-Budapest járat sem indult el. Az eset miatt nem jutott el a Bálványosi Nyári Szabadegyetemre Deutsch Tamás, a Fidesz EP-képviselője, és lemaradt Ratatics Péterrel, az Újpest elnökével tervezett beszélgetéséről Kubatov Gábor, a Ferencváros elnöke.

Ákos a Mandinernek elmondta: ugyanazokat a nehézségeket élte meg zenekarával, mint bármelyik másik utas, mindannyian csúnyán megjárták. Mikor a reptérre mentek, már tudták, hogy kétórás késés lesz, ami aztán három órára növekedett. Ekkor mindenkit odarendeltek a kapuhoz, de végül este tizenegy után kiderült, hogy egyáltalán nem fog felszállni a gép.

"Egyszerűen nonszensz, hogy nem lehet számolni egy szolgáltatással, amire az ember hónapokkal korábban befizetett, ráadásul az utolsó utáni pillanatig érdemi információ nélkül hagyják az utasokat"
– fogalmazott a lapnak az énekes.

A zenekar végül kisbuszokat és autókat szervezett és így jutott el Tusványosra, ahol végül megtartották a koncertjüket.

Címlapról ajánljuk

Óriásberuházást jelentett be Kapitány István

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti – közölte Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter.
inforadio
ARÉNA
2026.07.27. hétfő, 18:00
Csizmadia Ervin
a Méltányosság Politikaelemző Központ igazgatója
Esett a Nasdaq, megint nyomás alatt a chipgyártók

Esett a Nasdaq, megint nyomás alatt a chipgyártók

Péntek reggelre bizonytalan hangulat alakult ki a tőzsdéken, miután a közel-keleti konfliktus eszkalációja egy ponton 100 dollár fölé hajtotta a Brent árfolyamát, ismét felerősítve az inflációs és kamatemelési félelmeket. A helyzetet Donald Trump új vámintézkedései is rontották, miközben a vállalati fronton sorra érkeznek a gyorsjelentések. Napközben azonban javul a hangulat, Európában részben az olajár napközbeni korrekciójának köszönhetően pozitív volt a kép, a magyar tőzsdén pedig a BUX és a Mol is történelmi csúcsra ment. Az amerikai indexeket azonban ma is lehúzzák a chipgyártók.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×