Infostart.hu
eur:
385.83
usd:
331.62
bux:
116510.12
2026. január 12. hétfő Ernő
Professional studio microphone on blue background with orange audio waveform, Podcasting, broadcasting or recording studio banner
Nyitókép: JuShoot/Getty Images

Hétvégi műsorok az InfoRádióban – Arénák

A hétvégén az InfoRádióban hallható lesz mások mellett Csicsmann László, Rigó Csaba Balázs, Resperger István, N. Rózsa Erzsébet, Csányi Sándor és Marozsán Fábián.

Szombat

11.00 Hankó Balázs, a Kulturális és Innovációs Minisztérium innovációért és felsőoktatásért felelős államtitkára

14.00 Csicsmann László Közel-Kelet szakértő, a Budapesti Corvinus Egyetem tanára

16.00 Rigó Csaba Balázs, a Gazdasági Versenyhivatal elnöke

18.00 Resperger István ezredes, a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szent-István Biztonságkutató Központ igazgatója

23.00 Bodrogi Gyula, a Nemzet Színésze

Vasárnap

05.00 Csató Gábor, az Országos Mentőszolgálat főigazgatója

08.00 N. Rózsa Erzsébet, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tanára, a Világgazdasági Intézet munkatársa

13.00 Koniorczyk Borbála és Merker Dávid városi sétákat szervező urbanisták

14.00 Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója

16.00 Sz. Bíró Zoltán történész, Oroszország-szakértő

18.00 Prőhle Gergely, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem John Lukacs Intézet programigazgatója

23.00 Such György, a Magyar Jégkorong Szövetség elnöke és Erdély Csanád, a magyar jégkorong-válogatott csapatkapitánya

Hétfő

03.00 Marozsán Fábián, a tenisz-világranglista 37. helyezettje

05.00 N. Rózsa Erzsébet, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem tanára, a Világgazdasági Intézet munkatársa

Címlapról ajánljuk
Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

Az AI segítené a függetleneknek megtörni a kétpárti uralmat Amerikában

A mesterséges intelligencia immár az amerikai politika hagyományos rendszerét is felforgathatja. Egy washingtoni központú nonprofit szervezet szerint az AI lehet a kulcs ahhoz, hogy – több évtized után – független jelöltek újra bejussanak az Egyesült Államok Képviselőházába,és ezzel alapjaiban változtassák meg a törvényhozás erőviszonyait.
inforadio
ARÉNA
2026.01.12. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×