Infostart.hu
eur:
385.3
usd:
328.48
bux:
120229.69
2026. január 21. szerda Ágnes
Fire hose on fire truck,Firemen equipment.
Nyitókép: Visoot Uthairam/Getty Images

Lángolt a szabolcsi húsfeldolgozó

Tűz ütött ki egy húsfeldolgozó üzemben csütörtökre virradó éjjel a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírgelsén - közölte a térségi katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője.

Dér Vivien elmondta, a hulladékgyűjtő csarnokhoz hozzáépített kompresszorházban gyulladt ki egy vákuumszivattyú és az elektromos vezetékek, majd a tűz átterjedt a csarnokra és annak tetejére is.

A katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányításával a helyszínre riasztott debreceni, mátészalkai, nyírbátori és nyíradonyi hivatásos, valamint a szakolyi önkormányzati tűzoltók három vízsugárral és kéziszerszámokkal eloltották a lángokat - ismertette a szóvivő.

A tűzben senki sem sérült meg.

Címlapról ajánljuk

Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Tavaly januárhoz képest 43 százalékkal lehet magasabb itthon az átlagos földgázfogyasztás – jelentette ki egy háttérbeszélgetésen a nemzetgazdasági miniszter. Nagy Márton kiemelte: a hideg vesztesei a fogyasztók, ezért a kormány megvizsgálja, miként lehet segíteni azokon, akiknek megnövekedett a gázszámlája.
Megjött a sorsdöntő beszéd Trumptól – így reagálnak a devizapiacok!

Megjött a sorsdöntő beszéd Trumptól – így reagálnak a devizapiacok!

Forrongnak a deviza- és kötvénypiacok: a dollár tegnap háromhetes mélypont környékén járt az euróval szemben, ahogy a befektetők reagáltak Donald Trump amerikai elnök bizonytalanságot keltő nyilatkozataira és az európai vezetőkkel való konfliktusra Grönland kapcsán. A jen mögött szintén kedvezőtlen időszak áll, amit elsősorban a japán miniszterelnök – a piac megítélése szerint túlzott – költekezési tervei indokolnak. A mai napon a davosi Világgazdasági Fórumon elhangzó megszólalások mozgathatják az árfolyamokat, a konferencián a tervek szerint fél 3-kor Trump is felszólal.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×