Infostart.hu
eur:
385.81
usd:
332.46
bux:
120923.87
2026. január 15. csütörtök Lóránd, Lóránt
Nyitókép: BCE

Tűz ütött ki egy budapesti kollégiumban

Kisebb tűz keletkezett egy kollégiumban Budapesten pénteken - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.

Tűz keletkezett a főváros X. kerületében, egy kollégiumban, a Tarkarét utcában.

A lángok a mosókonyhában csaptak fel. A fővárosi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral eloltották a tüzet.

Ötven diákot arra kértek, hogy az oltás idejére ne hagyják el a szobájukat, húsz diákot pedig lekísértek az utcára.

Az egységek jelenleg átszellőztetik az épületet és utómunkálatokat végeznek.

Címlapról ajánljuk
Közel-Kelet-szakértő: egy iráni háború rendkívül kockázatos lenne most az Egyesült Államoknak

Közel-Kelet-szakértő: egy iráni háború rendkívül kockázatos lenne most az Egyesült Államoknak

Az Egyesült Államok jelen pillanatban komolyan mérlegeli a katonai csapás lehetőségét, ennek zajlanak az előkészületei. Iránban is egy komolyabb mozgósítást látunk a Forradalmi Gárda részéről, ez azonban nem jelenti azt, hogy az összecsapás biztosan be is fog következni – vélekedett csütörtök reggel Csicsmann László.

Napelemes pályázat: február 2-től lehet jelentkezni, kijöttek a részletek

A kormány honlapján kijöttek a pályázat részletei: minden, már napelemmel rendelkező, vagy annak telepítését vállaló család 2,5 millió forintos vissza nem térítendő támogatást kaphat energiatároló rendszerek telepítésére. Egy két és fél oldalas formanyomtatványt kell kitölteni, a pályázatot február 2-től lehet benyújtani.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×