Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
Nyitókép: Pixabay

Nagy a baj - kiadta az országos figyelmeztetést a meteorológiai szolgálat

Csaknem az egész országban sűrű ködre figyelmeztet az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az MTI-hez szerda este eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: estétől nagy területen romlanak a látásviszonyok.

A tartós, sűrű köd veszélye miatt Győr-Moson-Sopron, Vas és Zala megye kivételével az egész országra figyelmeztetést adott ki csütörtökre a meteorológiai szolgálat.

Kitértek arra is, hogy éjszaka és csütörtökön napközben északkeleten ónos szitálás, gyenge ónos eső is lehet. Emiatt Borsod-Abaúj-Zemplén megyére elsőfokú figyelmeztetést adtak ki.

Az előrejelzés szerint csütörtök hajnalban a Dunántúlon általában mínusz 1 és plusz 4, keletebbre mínusz 4 és plusz 1 Celsius-fok között alakul a hőmérséklet, de a hóval borított északi tájakon pár fokkal hidegebb is lehet.

Napközben általában 0 és plusz 5 fok közötti értékeket mérhetnek.

Címlapról ajánljuk

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×