Infostart.hu
eur:
387.02
usd:
331.67
bux:
117385.41
2026. január 12. hétfő Ernő
Tűzoltók dolgoznak egy családi ház előtt a XXIII. kerületi Maros utcában 2020. november 15-én. A házban szén-monoxid-mérgezés miatt lett rosszul egy család több tagja.
Nyitókép: MTI/Mihádák Zoltán

Szén-monoxid-mérgezés miatt került kórházba egy család

Szén-monoxid-mérgezés miatt lett rosszul egy család több tagja Budapest XXIII. kerületében vasárnap - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A mentők négy embert vittek kórházba.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a Maros utcai többszintes családi házban a fővárosi hivatásos tűzoltók az épület minden szintjén kimutatták a mérgező gáz jelenlétét, az ingatlan készülékeit a gázművek munkatársai vizsgálják.

Az Országos Mentőszolgálat azt közölte: a helyszínre riasztott mentők két gyermeket és két középkorú felnőttet mérgezéses tünetekkel, ellátást követően stabil állapotban vittek kórházba.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.01.13. kedd, 18:00
Bóka János
európai uniós ügyekért felelős miniszter
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×