Infostart.hu
eur:
363.87
usd:
314.25
bux:
150110.32
2026. augusztus 18. kedd Ilona
Nyitókép: Facebook

Új kilátó épül a Balatonnál

Fonyódnak már három pontjáról lehet majd csodálni a badacsonyi panorámát.

A hvg.hu vette észre, hogy Hidvégi József, Fonyód polgármestere a Facebook-oldalán örömhírt osztott meg a település lakóival: új kilátó épül a városban. A Panoráma sétányra készül az új objektum, amelyről már alá is írták a szerződést.

Ez már a harmadik kilátó lesz a környéken, és a mostani fejlesztés révén a másik kettő is megújul: parkolót építenek a Várhegyi Széplátóhoz, illetve közvilágítást kap a Sipos-hegyi kilátóhoz vezető sétány.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

A kormányfő továbbra is „Dunai hajós” üzemmódban, hétfő este is töltött egy videót.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Emelkedéssel indították a hetet az ázsiai részvénypiacok, a japán és a kínai tőzsdék erősödését elsősorban a technológiai vállalatok támogatták. A befektetői hangulatot javította, hogy a gyengébb amerikai makroadatok mérsékelték a Fed közeli kamatemelésével kapcsolatos várakozásokat, a befektetők a friss kínai adatokra és a Hormuzi-szoros körüli geopolitikai fejleményekre figyelnek. Az európai és az amerikai részvénypiacokon kis elmozdulásokkal indult a hét, jól teljesítenek viszont a chipgyártó cégek, nagyot ugrott a Micron és a Sandisk árfolyama is. A magyar piacon a 4iG-ban voltak izgalmak, a cég részvényárfolyama nagyot esett arra, hogy a kormány átfogó vizsgálatot rendelt el a vállalatcsoport és a magyar állam közötti kapcsolatok feltárására.

EZT OLVASTA MÁR?
×
2026. augusztus 18. 05:00
2026. augusztus 18. 04:40
×
×