Infostart.hu
eur:
362.51
usd:
310.46
bux:
0
2026. augusztus 22. szombat Menyhért, Mirjam

Halálos gázolás a Balatonnál

Vonat gázolt halálra egy segédmotoros kerékpárt toló férfit péntek délután Siófokon, egy vasúti átjárónál - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság.

A gázolás a Fő utcai vasúti átjárónál történt, egy menetrend szerint közlekedő személyvonat ütötte el a férfit, aki a helyszínen meghalt.

A baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.

A Mávinform a MÁV-csoport honlapján azt közölte: a hatósági intézkedések ideje alatt Siófok és Szántód-Kőröshegy között a vonatok egy vágányon, 15-20 perc késéssel járnak.

Címlapról ajánljuk
Éghajlatkutató: az országból Észak-Görögország lesz

Éghajlatkutató: az országból Észak-Görögország lesz

Egy, a Másfél fok oldalán nemrég megjelent elemzésben az ELTE Meteorológiai Tanszékének kutatói az elmúlt 5 évtized hazai éghajlati változásait vizsgálták. Arra jutottak, hogy Magyarország egyre szárazabbá válik, annak ellenére, hogy az éves csapadékmennyiség csak kis mértékben csökkent. Szabó Péter éghajlatkutató az InfoRádióban beszélt erről.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×