Infostart.hu
eur:
380.17
usd:
325.07
bux:
126534.75
2026. március 3. kedd Kornélia

Több kilométeres dugó két autópályán is

Aszfaltozás miatt óriási torlódás alakult az M3-as és az M5-ös autópályán.

Az Útinform és olvasóink tájékoztatása alapján aszfaltozás miatt az M3-as autópályán Nyíregyháza felé Mogyoród közelében a 17-es km-től az M0-ás autóúti csomópontig torlódik már vissza a sor. Aki teheti, a 3-as főúton vagy az M31-esen tud kerülni.

Az M5-ös autópályán szintén aszfaltoznak Szeged felé Kistelek vonzáskörzetében a 137-es és 143-as km között. Körülbelül 10 km-es szakaszon lassul le emiatt a forgalom.

A 31-es főúton a 26-os km-nél Maglódon egy személygépjármű árokba hajtott. Félpályás lezárás van érvényben.

A 33-as főúton, Tiszafüred külterületén két személygépjármű koccant össze. A 40-es km-nél irányonként váltakozva halad a forgalom.

Az 53-as főúton Dunatetétlen közelében két személygépjármű ütközött össze. A 7-es km-nél félpályán halad a forgalom.

Címlapról ajánljuk
Irán: mást mond Donald Trump és a hadügyminisztere, J.D. Vance alelnök pedig hallgat

Irán: mást mond Donald Trump és a hadügyminisztere, J.D. Vance alelnök pedig hallgat

Az Irán elleni katonai támadás nemcsak a Közel-Keletet rázta meg. Washingtonban sokan törésvonalakat vélnek felfedezni a kormányzaton belül. Donald Trump és alelnöke, JD Vance külön helyszínről követte az eseményeket, ami sokak szerint politikai különbségeket is jelezhet. Eközben Pete Hegseth hadügyminiszter szerint „nem rezsimváltó” háború folyik, miközben Donald Trump többször is egyértelműen kijelentette: rezsimváltást akar, és fel is szólította Irán népét, hogy „vegyék kezükbe saját sorsukat” a bombázások végeztével.
inforadio
ARÉNA
2026.03.03. kedd, 18:00
N. Rózsa Erzsébet
egyetemi tanár, Közel-Kelet-szakértő
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×