Infostart.hu
eur:
385.6
usd:
330.79
bux:
115909.58
2026. január 8. csütörtök Gyöngyvér

Ennyi jóváírást ad a Telenor

A Telenor jóváírja a márciusi rendkívüli időjárásban érintett ügyfelei mobilköltéseit.

Amint azt a Telenor Magyarország Zrt. múlt héten bejelentette, a társaság segít a március 14-én, 15-én és 16-án a rendkívüli időjárás által sújtott ügyfeleinek. Az ügyfelek 2013. március 27. éjfélig tudták jelezni igényüket sms-ben a 1747-es számon.

A társaság a 1747-es számon regisztrált telefonszámokon a március 14-én, 15-én és 16-án felmerült teljes forgalmat (belföldi, nem emeltdíjas hang- és sms) jóváírja, de minimum bruttó 1000 forintot, ami a számlás ügyfeleknél április 8. után kiállított számlában fog megjelenni, a kártyás ügyfeleknél pedig szintén az érintett időszakra vonatkozó teljes forgalmuk összege, de minimum 1000 forint feltöltés kerül az egyenlegükre április második hetében.

Mivel nagyon sokan az interneten tájékozódva szereztek információt, illetve azon keresztül kértek segítséget, a Telenor a regisztrált telefonszámokon bonyolított, a három napra vonatkozó belföldi mobil adatforgalmukat is jóváírja a hang- és sms szolgáltatások költségei mellett.

"Ügyfeleinket a közösségi oldalunkon és három országos napilapban tájékoztattuk a kedvezmény igényléséről, ezért bízunk benne, hogy minden érintett ügyfelünk értesült erről a lehetőségről. Tisztában vagyunk azzal, hogy sokan az anyagi lehetőségeiket meghaladva használták szolgáltatásainkat, ezért úgy döntöttünk, hogy regisztrált ügyfeleinknél a teljes belföldi, nem emelt díjas hang-, sms- és adatforgalmukat, de minimum 1000 Ft-ot írunk jóvá az érintett időszakra. Így minden olyan ügyfelünket tudjuk kárpótolni, aki ebben az időszakban intenzívebben használta mobilszolgáltatásainkat. Van olyan ügyfelünk, akinél a jóváírandó összeg ebben a három napban 15 ezer forint körül alakul." - mondta Fejes Zoltán, a Telenor ügyfélkapcsolatokért felelős vezérigazgató-helyettese.

Címlapról ajánljuk
Nagy István: 6-7 ezer állat leölése parancsolhat megálljt az Aujeszky-betegségnek

Nagy István: 6-7 ezer állat leölése parancsolhat megálljt az Aujeszky-betegségnek

Tíz év után ismét megjelent Magyarországon az Aujeszky-betegség, egy veszélyes állatkór. Erről is kérdezte az InfoRádió Nagy István agrárminisztert az Aréna stúdiójában.

Ki hol takarítsa a havat? Hosszú távon maradhatnak az árrésstopok – Kormányinfó

Mukics Dániel katasztrófavédelmi szóvivő is a csütörtöki Kormányinfó vendége volt. Rajta kívül Vitályos Eszter kormányszóvivő és Gulyás Gergely kancelláriaminiszter tájékoztatta a nyilvánosságot. Számos kérdés irányult a hóhelyzet kezelésére, illetve a hideggel kapcsolatos teendőkre, de Magyar Péter, az ukrajnai EU-integráció ügye és Vitályos Eszter facebookos hókotrója is számot tartott újságírói érdeklődésre.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×