Nem lehet közlekedni a Tiszalúc-Hernádnémeti, az Abaújkér-Aranyospuszta, a Pere-Abaújszántó és a Vilmány-Fony közötti úton.
Kedden hajnalban még nem lehetett bemenni két bodrogközi településre, Lácacsékére és Dámócra, ám az oda vezető utakat azóta megtisztították, így nincs hótól elzárt település Borsod-Abaúj-Zemplén megyében.
Csak konvojban haladhatnak a járművek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében, a 37-es számú főúton Gesztely és a bekecsi elágazás között a hóátfúvások miatt - mondta a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője.
Rinyu Zsuzsanna közölte, az autósok egyszerre csak egy irányba haladhatnak a konvojban, a rendőrség és a katasztrófavédelem felvezetésével, mert erősen fúj a szél és hótorlaszokat emel az úton. A katasztrófavédelem arra kéri a járművezetőket, hogy tankolják tele az autókat.
MÁV: összeomlott a vasúti közlekedés több fővonalon is






