Infostart.hu
eur:
353.83
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 28. vasárnap Irén, Levente

Felfüggesztettek két hevesi rendőrt

Heves megyében két rendőrt ideiglenesen felmentettek a szolgálatból a péntek éjjel történt bántalmazás miatt.

Juhász István, Heves megye rendőrfőkapitánya azt mondta: egy roma férfi azt állította, hogy 5 rendőr támadt rá, ezért az ügyben vizsgálatot indított. Hozzátette: a járőrök között volt két miskolci rendészeti szakközépiskolás is, esetükben jelzéssel éltek az intézmény vezetőjének.

A rendőfőkapitány az ötödik rendőrről nem beszélt. A megvert férfi tegnap elhagyhatta az egri Markhot Ferenc Kórházat. A 30 év körüli fiatalember azt állította, hogy ittasan hazafelé tartott, amikor járőrök megállították és megverték, valamint egy kis kaliberű fegyverrel meg is lőtték. Az ügyben rendőri bántalmazás miatt tett feljelentést. Az esetet az Egri Nyomozó Főügyészség vizsgálja ki.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×