A rendezvény a Kazinczy-emlékév és a Magyar nyelv évének is egyik záróeseménye volt. A TINTA Könyvkiadó közleménye szerint idén Bozsik Gabriella egri, és Nagy L. János gyulai tanár vehette át az elismerést.
Érdemes észben tartani: különleges munkaszüneti nap jön jövő héten








