Infostart.hu
eur:
353.88
usd:
310.79
bux:
139790.13
2026. június 26. péntek János, Pál

Összeverekedett élettársával, majd kiugrott az ötödikről egy férfi Kecskeméten

A helyszínen életét vesztette egy kecskeméti férfi, aki kiugrott az ötödik emeletről, mert azt hitte, hogy egy családi perpatvar közben megölte élettársát - közölte az MTI-vel a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délelőtt.

Nyikos Tamás tájékoztatása szerint a férfi, mielőtt kiugrott az ablakon, telefonált a városi ügyeletre mondván: összeveszett, majd összeverekedett élettársával. Kérte az ügyeletest, hogy küldjenek azonnal mentőt, mert lehet, hogy a nő meghalt. Legalább az asszonyt mentsék meg, őt már úgysem lehet - tette hozzá könyörögve a telefonáló.

A rendőrök és a mentőszolgálat munkatársai egyszerre érkeztek az Aradi vértanúk téri társasházhoz, ahol a lakásba bejutva a nőt életben találták. Õt a mentősök kisebb-nagyobb sérülésekkel kórházba szállították. A férfin azonban már nem tudtak segíteni, ő ugyanis kiugrott az ötödik emeleti lakás ablakán és a helyszínen életét vesztette - mondta a szóvivő.

Címlapról ajánljuk
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
Tisza-kormány: Magyar Péter az Eurogroup vezetőjével tartott közös sajtótájékoztatót, Kapitány István Luxemburgban képviselte Magyarországot a kihelyezett kormányülés előtt

Tisza-kormány: Magyar Péter az Eurogroup vezetőjével tartott közös sajtótájékoztatót, Kapitány István Luxemburgban képviselte Magyarországot a kihelyezett kormányülés előtt

Továbbra is sebes tempót diktál a Tisza-kormány, amely a héten két jelentős kormányülést is összehívott. Szerdán a hajnali órákba nyúló egész napos egyeztetés után csütörtökön a hőhelyzettel kapcsolatos felkészülésről és a Budai Vár felújítása körüli helyzetről tartott sajtótájékoztatót Magyar Péter miniszterelnök és a beruházási ügyekért felelős Vitézy Dávid. A nap azonban egyéb fejleményeket is tartogatott. Újabb részletek derültek ki a Szuverenitásvédelmi Hivatal bezárásáról, felmerült az egyre indokolatlanabbá váló árrésstop megszüntetése, és a határon túli támogatásokat is átvilágítják. Ezek mellett azonban a legmeghatározóbb hír az volt, hogy máris gyanúsítottként merült fel Orbán Viktor neve az ukrán „aranykonvoj”-ügyben. Pénteken újabb fontos egyeztetések zajlanak, hiszen a Pénzügyminisztérium meghívására Budapestre látogatott az Eurogroup vezetője, akivel Magyar Péter mellett a tárca vezetője, Kármán András is az euró bevezetéséről egyeztetett. Az előzetes bejelentések szerint még ugyanezen a napon háromnapos kihelyezett kormányülés kezdődik, amelyre Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter egyenesen Luxemburgból érkezhet haza.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×