Infostart.hu
eur:
379.56
usd:
319.78
bux:
126964.02
2026. február 13. péntek Ella, Linda

Egyedülláló képzést indít közösen a BKF és a Middlesex University

Közös marketingkommunikációs képzést indít a Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola, valamint a londoni Middlesex University. Róka Jolán, a BKF rektorhelyettese auz InfoRádiónak elmondta: az egy éves képzéssel újat szeretnének nyújtani a térségben.

Közös marketing-kommunikációs képzést indít szeptembertől a Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola a londoni Middlesex University-vel. A képzésről és arról, hogy miért esett a választás a londoni intézményre, Róka Jolán, a BKF rektorhelyettese nyilatkozott az InfoRádiónak.

Saját szakmai kapcsolataim miatt választottuk a Middlesex Egyetemet - mondta el a rektorhelyettes. Meghívtak egy londoni konferenciára, ahol beszélgettünk az együttműködési lehetőségekről is. Ekkor derült ki, hogy ők tervbe vették a marketing-kommunikáció szak alapítását, és mivel Európában egyedülálló képzésről van szó, úgy gondoltam, hogy ha már átvesszük egy angol anyanyelvű ország képzését, akkor olyat érdemes választani, amivel mi is újat tudunk mutatni a régiónak - vázolta a kezdeteket a szakember.

A cél az, hogy leendő hallgatóink elsajátítsák a rohamosan változó globális médiakörnyezetben alkalmazott marketingstratégiákat - fejtette ki Róka Jolán, hozzátéve: ez egy franchise program, azaz egy az egyben átveszik a londoni képzés tananyagát és minőségi követelményeit.

A részletekről elmondta: a képzés időtartama 12 hónap, ezalatt a hallgatóknak be kell nyújtaniuk a szakdolgozatukat is. A képzésben részesülők négy tárgyat tanulnak kétszer 12 héten át, azaz az őszi és a tavaszi szemeszterben. A képzés helyszíne a Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola - nyilatkozta az intézmény rektorhelyettese.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Lesújtó képet festett a transzatlanti kapcsolatokról a német kancellár

Lesújtó képet festett a transzatlanti kapcsolatokról a német kancellár

Történelmi időkben történelmi konferenciát nyitott meg pénteken délután Friedrich Merz. A bajor főváros immár 62. alkalommal házigazdája a Müncheni Biztonsági Konferenciának, amelyen mintegy 120 ország képviselteti magát. Beszédében a német kancellár a transzatlanti kapcsolatok válságára utalt, és ennek kapcsán az európai összefogás szükségességét emelte ki. Beszélt a franciákkal folytatott nukleáris témájú megbeszélésekről is.

Hankó Balázs: 850 milliárd forintot fordítunk kulturális fejlesztésekre

Korántsem került le az Iparművészeti Múzeum épületének felújítása a napirendről – hangsúlyozta Hankó Balázs kultúráért és innovációért felelős miniszter az InfoRádió Aréna című műsorában. Beszélt a Közlekedési Múzeum, a Természettudományi Múzeum és a Mezőgazdasági Múzeum jövőjéről, a költözésekről is.
inforadio
ARÉNA
2026.02.16. hétfő, 18:00
Mráz Ágoston Sámuel a Nézőpont Intézet vezetője
Závecz Tibor a Závecz Research Piac- és Társadalomkutató Intézet ügyvezetője
EU-s recept, amiben éppen a „hagyma” lehet az, amitől nem lesz sírás

EU-s recept, amiben éppen a „hagyma” lehet az, amitől nem lesz sírás

Miközben az elmúlt nyolc évtizedben az egyre szorosabb unió felé rángatták előre magukat, az európai föderalisták nemes célok lobogói alatt meneteltek. Először jött egy európai „Tanács”, később számos, mindenféle szabadkereskedelmi „Társulásra” épülő európai „Közösség”. Azután 1993-ban megszületett az európai „Unió”. Sokak számára a következő nyilvánvaló lépés az Európai Egyesült Államok. Nem addig van a! Ehelyett a kontinentális összeborulás új és váratlan formája szökkent szárba: az "Európai Hagyma".

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×