Infostart.hu
eur:
383.07
usd:
326.92
bux:
0
2026. január 3. szombat Benjámin, Genovéva

Piros Attila lesz az új államtitkár

Piros Attila rendőrezredest, az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium (IRM) eddigi rendészeti, igazgatási főosztályvezetőjét javasolja rendészeti szakállamtitkárnak a tárca vezetője.

Takács Albert igazságügyi-miniszter július 5-ei előterjesztéssel javasolja a miniszterelnöknek kinevezésre a rendőrezredest.

Takács Albert bejelentette azt is, hogy december 31-ig "a még hatékonyabb munkaszervezés, feladatellátás érdekében" Piros Attilát a határőrség-rendőrség integrációjáért felelős miniszteri biztosnak nevezte ki.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Erőnléti edző: veszélyes hiba túl korán sportágat választani a gyereknek

Minimalizálniuk kell a sérülések rizikóját, ez az elsődleges feladatunk – mondta az InfoRádióban Pozsonyi Zsolt erőnléti edző, aki a SportFórum Hungary konferencián arról is beszélt, fokozott sérülésveszéllyel járó nagy hiba, hogy korai a kiválasztás, vagyis túl korán döntik el, hogy egy gyerek melyik sportágat űzze.

Gyilkos bengálfáklyák okozták a svájci tüzet: itt a hatóságok részletes magyarázata a tömegkatasztrófára

Feltehetőleg pezsgősüvegekre helyezett pirotechnikai eszközök boríthatták lángba újév hajnalán a délnyugat-svájci Crans-Montana síparadicsom Le Constellation nevű bárjának mennyezetét – közölte pénteken Wallis (Valois) kanton főügyésze. Legkevesebb 47 halálos áldozat van, mintegy 80 sérült állapota válságos.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×