Gyurcsány Orbánnak üzent a múzeum lépcsőjéről
A köztársaság védelmének fontosságáról beszélt Gyurcsány Ferenc miniszterelnök március 15-ei ünnepi beszédében, a Múzeumkertben. A kormányfőt szórványos füttyszó és taps fogadta.
Totyik Tamás: ha az önkormányzatok visszaveszik az iskolákat, tankerületek szűnhetnek meg
Meghalt Nádas Péter
Ukrán vereségről beszél Zelenszkij volt minisztere, kiderült, miért utazott titokban Moszkvába a CIA vezetője - Háborús híreink percről percre szerdán
Úgy tűnik, Ukrajna lassan elveszíti a háborút Oroszország ellen – jelentette ki Mihajlo Fedorov volt ukrán védelmi miniszter a Reutersnek kedden. Fedorov az interjúban azt mondta, Ukrajnának nincs elképzelése arról, hogy miként tudná megnyerni a háborút, és az ország megbénult az innováció hiánya miatt. A júliusban menesztett politikus szerint a mélyen gyökerező korrupció és a kormányzati szervek politikai befolyásoltsága szintén hátráltatja Ukrajnát. A Wall Street Journal értesülései szerint azért utazhatott Moszkvába John Ratcliffe CIA-igazgató, mert az amerikai hírszerzés azt gyanítja, hogy Moszkva katonai mozgósításra vagy a NATO elszántságának tesztelésére készülhet. Cikkünk folyamatosan frissül a legutóbbi fejleményekkel.
Ezen a luxustelepülésen lakik Ráthonyi-Palácsik Tímea: világsztárok és topmilliárdosok az új szomszédai
Ráthonyi-Palácsik Tímea és családja a biztonság és a gyermekbarát környezet miatt döntött úgy, hogy Los Angelesből a New York melletti Greenwichbe költözik.
Flash flood on Nepal-Tibet border kills at least 95, with hundreds of foreign tourists missing
Nepal's tourist board says the missing tourists include 133 from India, 47 from the US, and 33 from the UK.




