Infostart.hu
eur:
364.68
usd:
313.16
bux:
150174.43
2026. augusztus 27. csütörtök Gáspár

Fideszes aktivistát bántalmaztak?

Bántalmazás miatt feljelentést tett a rendőrségen egy 56 éves drávaszentesi asszony, akit Kuzma László fideszes képviselőjelölt szerint azért vertek meg, mert neki gyűjtött ajánlószelvényt.

A törékeny alkatú nőt a szomszédja az utcán bántalmazta. Az asszonyt mentővel Nagyatádra vitték, ahol ambuláns kezelést kapott - mondta a politikus.

Szőcsényi János, a területileg illetékes barcsi rendőrkapitányság helyettes vezetője elmondta: március 3-án a most feljelentett drávaszentesi férfi hívta ki a mentőket és a rendőröket a helyszínre.

Elmondása szerint a rendőröket azért hívta, hogy ott helyben derüljön ki, nem bántotta az asszonyt - tette hozzá.

A megvádolt szomszéd, Győrvári Imre az MTI-vel közölte: nem bántotta az ajánlószelvényt gyűjtő nőt.

Közlése szerint az asszony élettársával beszélgetett a kapuban, amikor az asszony hazaérkezett. A nő nekitámaszkodott a rossz állapotban lévő kerítésnek, megcsúszott a havon és elesett.

A férfi szerint a nő a járőr kétszeri kérdésére is azt válaszolta: elcsúszott, ám ezt a vallomását később megváltoztatta.

Címlapról ajánljuk
Megvan a jelölt az NVVH élére, és egy pályázatot eredménytelennek nyilvánítottak
Bizottsági döntés

Megvan a jelölt az NVVH élére, és egy pályázatot eredménytelennek nyilvánítottak

Az Országgyűlés igazságügyi és alkotmányügyi bizottsága Unger Anna Rózát jelöli a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) elnökének. A bizottság csütörtöki ülésén arról is döntött, hogy nyomozati elnökhelyettesnek Tasnádi Katalint jelöli, a közpénzügyi elnökhelyettesi posztra kiírt pályázatot azonban a meghallgatások után eredménytelennek nyilvánította.
Tisza-kormány: záporoznak a kormány döntései, megvan az elszámoltató biztos

Tisza-kormány: záporoznak a kormány döntései, megvan az elszámoltató biztos

Kétnapos rendkívüli ülést kezd csütörtökön az Országgyűlés: a nap napirend előtti felszólalásokkal indul, majd a képviselők döntenek a Médiatanács elnökét és tagjait jelölő eseti bizottság felállításáról, tárgyalják az Alkotmánybíróság működését érintő – az alaptörvény tizenhetedik módosításához kapcsolódó – törvénymódosításokat, valamint a szakképzési és egyes igazságügyi törvények módosítását. Az igazságügyi és alkotmányügyi bizottság csütörtök délelőtt tesz javaslatot a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal vezetőire, akikről pénteken titkos szavazással dönt a Ház. Közben a szerdai, tizenkét órán át tartó kormányülés több mint negyven napirendi pontjának döntéseiről is érkezhetnek részletek.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×