Infostart.hu
eur:
382.2
usd:
328.23
bux:
108922.07
2025. december 6. szombat Miklós
High Angle Shot Behind Galkeeper Gates: Stadium with Soccer Championship Match. Teams Play, Crowds of Fans Cheer. Football Tournament. Sports Channel Broadcasting Final Game Of The Season.
Nyitókép: gorodenkoff/Getty Images

Ír–magyar vb-selejtező: erre készülhetnek a szurkolók

Jövő pénteken indul a jegyértékesítés a szeptember 6-i, dublini Írország–Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésre.

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának tájékoztatása szerint az ír szervezők 3173 darab jegyet biztosítanak a magyar szurkolók számára, amelyeket jövő pénteken 10 órától lehet majd megvásárolni. A vendégszektorba szóló belépők egységesen 25 ezer forintba kerülnek.

A jegyvásárlás a szokásos módon, utalvány formájában történik a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, valamint a Szurkolói Klub honlapján, illetve mobilalkalmazásán keresztül. A belépőjegyeket az ír szövetség egy későbbi időpontban teszi elérhetővé, ezért a jegyeket várhatóan közvetlenül a mérkőzés előtt két-három nappal e-mailben kapják meg a vásárlók – áll az MLSZ közlésében.

A vásárlás Szurkolói Klub-tagsághoz kötött. A vásárlás során egy felhasználó egy tranzakciót hajthat végre, a tranzakció során maximum négy utalványt lehet venni, csak klubtagok részére.

A mérkőzésre a dublini Aviva Stadionban kerül sor szeptember 6-án, helyi idő szerint 19.45-től.

A magyar válogatott számára ezzel a találkozóval rajtol a vb-selejtező, Marco Rossi szövetségi kapitány csapata három nappal később a Nemzetek Ligája-győztes portugálokat fogadja a Puskás Arénában. A csoport negyedik tagja Örményország.

Az első helyezett kijut a jövő nyári, Egyesült Államokban, Mexikóban és Kanadában megrendezésre kerülő tornára, míg a második pótselejtezőn harcolhatja ki a részvételt.

Címlapról ajánljuk

Varga G. Gábor: még egy olyat, mint az azerbajdzsáni repülőgép szerencsétlensége volt, nem engedhet meg magának a légi közlekedés

Az orosz-ukrán háború az elmúlt három és fél évben jóformán az egész világon megváltoztatta a légi közlekedést, hiszen Ukrajna felett tilos civil gépekkel repülni, Oroszország légterét pedig a kölcsönös szankciók miatt számos légitársaság nem használhatja. Ez mindent átalakított: az útvonalakat, a menetrendeket és az árakat is.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.08. hétfő, 18:00
Szlávik János
a Dél-Pesti Centrumkórház infektológiai osztályának vezetője
Sugárzásveszélyre figyelmeztetnek Csernobilban, puccsot szerveznek Moszkvában - Háborús híreink Ukrajnáról szombaton

Sugárzásveszélyre figyelmeztetnek Csernobilban, puccsot szerveznek Moszkvában - Háborús híreink Ukrajnáról szombaton

A Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) friss jelentése szerint megrongálódott a csernobili szarkofág a februári dróntámadást követően, így nem tudja ellátni elsődleges biztosági feladatát, vagyis a sugárzás megakadályozását. Bassár el-Aszad bukott szíriai diktátor egykori hívei szervezkednek Moszkvából, a céljuk, hogy felkeléseket szítsanak az új kormány ellen, és visszaszerezzék elvesztett befolyásukat. Állítólag már 50 ezernél is több harcost számlál a mozgalom. Oroszország tengeri blokáddal válaszolhat az ukrán kikötőkből induló áruszállítmányokra az orosz tartályhajókat ért ukrán dróntámadások után. Ez az akció azonban sok veszélyt rejt: Moszkva pontosan a növekvő veszteségek miatt vonult vissz a Fekete-tengerről.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×