Infostart.hu
eur:
384.37
usd:
328.28
bux:
121308.37
2026. január 21. szerda Ágnes
Szalai Ádám a koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság F csoportjának utolsó fordulójában játszott Németország - Magyarország mérkőzésen a müncheni Allianz Arénában 2021. június 23-án. Németország-Magyarország 2-2.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Ismét üzent Szalai Ádám, van egy hangsúlyos kérése

A magyar válogatott korábbi csapatkapitánya ismét köszönetet mondott az érte aggódóknak, de egy személyes kérése is van.

A magyar válogatott korábbi csapatkapitánya a hétvégi, hollandok elleni meccsen lett rosszul, még a kispadnál orvosi segítségre szorult, és kórházba került, de még aznap este visszatérhetett a csapathoz és már napok óta családja körében gyógyul. Szalai Ádám már a Hollandia elleni mérkőzést követő napon is üzent, hogy megnyugtassa az érte aggódókat. A magyar válogatott másodedzője orvosi utasításra a németek elleni keddi mérkőzést kihagyta.

Szalai Ádám szerdán újabb posztot tett közzé közösségi oldalán, ismét megerősítette, hogy jól érzi magát. Megköszönte a magyar és a holland válogatott orvosi stábjának, illetve a két ország szövetségének a segtíséget és gratulált a németek ellen 1–1-es döntetlent játszó válogatottnak. Arról is írt, hogy az egészségi állapotáról a jövőben nem szeretne nyilatkozni.

Címlapról ajánljuk
Varga-Bajusz Veronika: ezek a leggyakoribb hibák a felsőoktatási felvételi beadásakor

Varga-Bajusz Veronika: ezek a leggyakoribb hibák a felsőoktatási felvételi beadásakor

December közepén indult a 2026 őszén kezdődő felsőoktatási képzések felvételi eljárása a felvi.hu oldalon. Bizonyos hibák gyakran előfordulnak a kitöltéskor, ezekről is beszélt az InfoRádió Aréna című műsorában Varga-Bajusz Veronika, a Kulturális és Innovációs Minisztérium felsőoktatásért, szak- és felnőttképzésért, fiatalokért felelős államtitkára.

Januári rezsistopot jelentett be Orbán Viktor

A kormány átvállalja a családoktól a januári fűtésszámlákban jelentkező többletet a nagy hidegre való tekintettel – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök.
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×