Infostart.hu
eur:
355.56
usd:
311.49
bux:
142467.45
2026. július 12. vasárnap Dalma, Izabella
távirányító tévénézés
Nyitókép: Pixabay

Erős hangolódás a hétvégére - sport a tévében

Vitorlázás, kézilabda, kerékpár, sznúker és persze foci a pénteki tévés sportkínálatban.

M4 Sport

14.00: Vitorlázás, Louis Vuitton Kupa, döntő, Barcelona

Sport 1

18.00: Kézilabda, Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, Szeged-HBC Nantes

20.45: Kézilabda, Bajnokok Ligája, férfiak, csoportkör, Wisla Plock - Paris Saint-Germain

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

19.00: Jégkorong, svéd bajnokság, Leksand-Rögle

Eurosport 1

9.50: Kerékpár, országúti világbajnokság, Zürich, junior női mezőnyverseny

14.05: Kerékpár, országúti világbajnokság, Zürich, junior férfi mezőnyverseny

20.00: Sznúker, British Open, Cheltenham

Eurosport 2

14.00: Sznúker, British Open, Cheltenham

19.00: Golf, PGA Tour, Montreal

Spíler 2

18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

Match 4

21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, 3. forduló, Napoli-Palermo

Címlapról ajánljuk
Wéber Gábor: Kimi Antonelli lubickol, és egyelőre csak élvezni akarja ezt

Wéber Gábor: Kimi Antonelli lubickol, és egyelőre csak élvezni akarja ezt

Az első kilenc versenyhétvégén látottak alapján nem volt olyan futam, ahol a csapattárssal, George Russell-lel és az egész mezőnnyel való összevetésben ne Kimi Antonelli bizonyult volna a leggyorsabbnak – mondta Wéber Gábor Forma–1-es kommentátor az InfoRádió Aréna című műsorában. Azt gondolja, ha a fiatal olasz pilóta nem peches két futamon, akkor akár 45-50 ponttal is vezethetne az összetettben.

„Elértük a vendégek teherviselő képességének határát” – drágább, de egyben gyengébb is az idei strandszezon

A munkabérek és az energiaárak emelkedését érvényesíteni kellett a strandjegyek árában, ez a fő oka annak, hogy átlagosan 10 százalékkal drágultak a belépők – mondta az InfoRádióban a Magyar Fürdőszövetség főtitkára. Balogh Zoltán kitért arra is, hogy a víz- és csatornadíjak év közben emelkedtek, ami korábban nem volt jellemző, az üzemeltetőknek viszont ezt is figyelembe kell venniük az árak meghatározásánál.
Sorra buknak le a sírrablók – Évtizedes titkok derülnek ki világhírű múzeumokban

Sorra buknak le a sírrablók – Évtizedes titkok derülnek ki világhírű múzeumokban

Ismét több tucat régiséget foglalt le a manhattani kerületi ügyészség a New York-i Metropolitan Museumban (Met), amelyek egytől egyig illegális tranzakciók útján kerültek az intézménybe. Az ilyen tárgyak  restitúciója felgyorsult az utóbbi időszakban, a napokban Olaszország, Irak és Indonézia láthatta viszont becses értékeit, szám szerint egy híján hatvanat, mind kalandos úton került amerikai intézményekbe. A most publikált adatok szerint az utóbbi időben egyedül a Met-nek mintegy 95 millió dollár értékű antikvitástól kellett megválnia, miután kiderült, hogy ősi lelőhelyek fosztogatóinak kezéből kerültek a „kifehéredés” útjára értő, ám a piac árnyékos oldalán működő kereskedők közreműködésével.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×