Infostart.hu
eur:
364.47
usd:
311.02
bux:
133872.25
2026. április 24. péntek György
Nyitókép: Unsplash.com

Magyar vagy külföldi? – sport a tévében

Pályán a Vasas és a Pécs, az Athletic Bilbao és Girona, valamint az Everton és Crystal. A három focimeccs mellett lósport, kerékpár és sznúker is szerepel a hétfői élő kínálatban.

M4 Sport

20.00: Labdarúgás, NB II, Vasas FC-Pécsi MFC

Sport 1

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

Eurosport 1

20.00: Sznúker, Players Championship

Eurosport 2

11.50: Országúti kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körverseny, 1. szakasz

Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Girona

Match 4

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Crystal Palace

Címlapról ajánljuk
Szakértő a román kormányválságról: róka fogta csuka helyzet, fogy a levegő a miniszterelnök körül

Szakértő a román kormányválságról: róka fogta csuka helyzet, fogy a levegő a miniszterelnök körül

A szociáldemokrata miniszterek lemondása után elveszítette a többséget a román parlamentben Ilie Bolojan. Pászkán Zsolt, a Magyar Külügyi Intézet külső munkatársa az InfoRádióban azt mondta, lehetett rá számítani, hogy a nézetkülönbségek miatt nem marad sokáig egységes a koalíció, mostantól pedig többféle forgatókönyv is érvényesülhet, és akár Nicusor Dan államfő szerepe is még inkább felértékelődhet.

„Túl sok tanóra, túl sok tantárgy” – részletesen beszélt a terveiről Lannert Judit, a jövendő oktatási miniszter

Új alaptantervet és kevesebb kompetenciamérést szeretne Lannert Judit, akit Magyar Péter az új Tisza-kormány oktatási minisztereként mutatott be. Megszüntetné a teljesítményértékelési rendszert, a tankötelezettséget 16-ról 18 évre emelik, és visszahozzák a szabad tankönyvválasztást.
inforadio
ARÉNA
2026.04.27. hétfő, 18:00
Papp Zsolt György
a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×