Infostart.hu
eur:
353.85
usd:
310.78
bux:
139790.13
2026. június 29. hétfő Péter, Pál
A spanyol Rafael Nadal az orosz Danyiil Medvegyev ellen játszik az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság férfi egyesének döntőjében Melbourne-ben 2022. január 30-án.
Nyitókép: MTI/EPA/AAP/Dean Lewins

Megvan, mikor tér vissza Rafael Nadal

Majdnem egy éve nem játszott a spanyol.

Rafael Nadal a februári, dohai tornán szeretne visszatérni a teniszpályára.

A szervezők közlése szerint a 37 éves spanyol sztár ott van a nevezési listán a február 19. és 24. között sorra kerülő versenyen.

A 22-szeres Grand Slam-tornagyőztes Nadal közel egy esztendeig tartó kényszerpihenője után az év elején, Brisbane-ben tért vissza, de a negyeddöntős mérkőzésén ismét megsérült, emiatt nem tudott elindulni az Australian Openen.

Címlapról ajánljuk
Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Robotokkal, világrekorder hidakkal, kvantumműholdakkal mutat utat Kína

Kínát sokáig a világ gyáraként emlegettük, ám mára az ország sokkal több lett. A világ leghosszabb hídja, a legnagyobb nagysebességű vasúthálózata, a napelemgyártás origója, melyben ma már több mint kétmillió ipari robot dolgozik és van kvantumműholdja is jól mutatja, hogy Kína ma már nemcsak termel, hanem irányt is mutat.

Csoda, ha nem tűnik el a Velencei-tó a nyár végére, döbbenetes fotók érkeztek

Történelmi mélypontra süllyedt a Velencei-tó vízállása: az agárdi mérőállomáson mindössze 47 centiméteres vízszintet rögzítettek, ami jelentősen elmarad az ideálisnak tekintett 130 centimétertől.
inforadio
ARÉNA
2026.06.29. hétfő, 18:00
Kovács Károly
a Magyar Víz- és Szennyvíztechnikai Szövetség elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×