Infostart.hu
eur:
363.04
usd:
313.55
bux:
150110.32
2026. augusztus 18. kedd Ilona
A zalaegerszegi Kocsis Gergő (b) és a diósgyőri Haris Tabakovic a labdarúgó OTP Bank Liga 28. fordulójában játszott Diósgyőri VTK - ZTE FC mérkőzésen a diósgyőri DVTK Stadionban 2020. június 10-én. A mérkőzés 1-1-es döntetlenre végződött.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Dárdai Pál korábbi NB I-es csatárt vitt Berlinbe

Haris Tabakovic két kelet-magyarországi klubnál is megfordult.

Haris Tabakovic, a Debrecen és a Diósgyőr korábbi labdarúgója Dárdai Pál vezetőedző csapatához, a német másodosztályú Hertha BSC-hez igazolt kedden.

A berlini klub honlapja szerint a bosnyák származású svájci futballista szerződése három évre szól.

A 29 éves középcsatár 2017-től két szezonon keresztül volt a DVSC játékosa és 25 mérkőzésen 13 gólt szerzett, de a második idényt súlyos térdsérülése miatt szinte teljes egészében ki kellett hagynia. Ezután a DVTK-hoz került, ahol 21 meccsen kétszer talált be a 2019/20-as évadban.

Miskolcról az osztrák másodosztályú Austria Lustenauhoz igazolt, ott 48 találkozón 46 találattal zárt, a legutóbbi szezont pedig az élvonalbeli Austria Wiennél töltötte, ahol 42 meccsen 21-szer volt eredményes.

A Hertha keretének tagja Dárdai mindhárom fia: Bence, Márton, valamint ifj. Dárdai Pál is pályára lépett szombaton, amikor a fővárosiak 1-0-ra kikaptak a Fortuna Düsseldorf otthonában a német másodosztály első fordulójában.

Címlapról ajánljuk
Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

Magyar Péter újra bejelentkezett Paksról: kritikus napok következnek

A kormányfő továbbra is „Dunai hajós” üzemmódban, hétfő este is töltött egy videót.
inforadio
ARÉNA
2026.08.18. kedd, 18:00
Sós Csaba
a magyar úszóválogatott szövetségi kapitánya
Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Száguld a Micron és a Sandisk, ütötték a 4iG-t

Emelkedéssel indították a hetet az ázsiai részvénypiacok, a japán és a kínai tőzsdék erősödését elsősorban a technológiai vállalatok támogatták. A befektetői hangulatot javította, hogy a gyengébb amerikai makroadatok mérsékelték a Fed közeli kamatemelésével kapcsolatos várakozásokat, a befektetők a friss kínai adatokra és a Hormuzi-szoros körüli geopolitikai fejleményekre figyelnek. Az európai és az amerikai részvénypiacokon kis elmozdulásokkal indult a hét, jól teljesítenek viszont a chipgyártó cégek, nagyot ugrott a Micron és a Sandisk árfolyama is. A magyar piacon a 4iG-ban voltak izgalmak, a cég részvényárfolyama nagyot esett arra, hogy a kormány átfogó vizsgálatot rendelt el a vállalatcsoport és a magyar állam közötti kapcsolatok feltárására.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×