Infostart.hu
eur:
353.87
usd:
303.44
bux:
134616.81
2026. május 30. szombat Janka, Zsanett
Nyitókép: unsplash.com

Különös országba szerződik a magyar válogatott focista

Tamás Márk egyszeres magyar válogatott labdarúgó az azeri Neftci Baku csapatában folytatja pályafutását, miután csütörtökön közös megegyezéssel szerződést bontott a román élvonalbeli Sepsi OSK-val.

A bakui klub vasárnap honlapján jelentette be a 29 esztendős belső védő szerződtetését, a megállapodás két évre szól.

Sajtóhírek szerint Tamás Márk mindenféleképpen távozni szeretett volna a Sepsitől, ezt korábban a klubtulajdonos Diószegi László is megerősítette a helyi sportsajtónak.

Tamás Márk 23 mérkőzésen egy gólt szerzett a székely csapatban, amellyel az előző szezonban Román Kupát, július 8-án pedig Román Szuperkupát nyert. A Videoton nevelése korábban megfordult a DVTK-nál, a Puskás Akadémiánál és a Slask Wroclaw csapatánál is.

Címlapról ajánljuk
BL-döntő élőben: Paris Saint-Germain–Arsenal

BL-döntő élőben: Paris Saint-Germain–Arsenal

A PSG másodszor vagy az Arsenal először? Melyik gárda nyeri meg a labdarúgó Bajnokok Ligája 2025–2026-os döntőjét Budapesten?

Növekszik a társadalmi nyomás Egyiptomban – Lehet, hogy nem 1,1, hanem 10 millió migráns szivárgott be

A 2023-as szudáni konfliktus után szabályosan ömlöttek be az emberek, méghozzá mindenféle ellenőrzés nélkül, ez már pedig merőben más típusú migráció, mint amivel Jordánia, Törökország vagy Libanon küzd, ahol legalább van esély összeírni azokat, akik érkeznek. Sayfo Omar, a Migrációkutató Intézet kutatási igazgatója beszélt a részletekről az InfoRádióban.
inforadio
ARÉNA
2026.06.01. hétfő, 18:00
Kaiser Ferenc
a Nemzeti Közszolgálati Egyetem docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×