Infostart.hu
eur:
363.66
usd:
318.79
bux:
144765.41
2026. július 23. csütörtök Lenke

Doppingeljárás - Megtörte a csendet az olimpiai érmes magyar úszó

Terjedelmes közleményét csak változtatás nélkül engedte közölni Kenderesi Tamás. Cáfolni készül a WADA biológiai útlevél rendszerének tévedhetetlenségét.

"Teljes egészében közölhető" nyilatkozatot tett az olimpiai bronzérmes úszó Kenderesi Tamás arról, miért nem állt rajthoz a szerdán kezdődött úszó országos bajnokságon.

Korábban Sós Csaba szövetségi kapitány arról számolt be az InfoRádiónak, hogy olyan formában van, ami nem teszi lehetővé az úszó versenyzését.

Alább tehát a teljes nyilatkozat olvasható:

Címlapról ajánljuk
Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Trumpot feldühítette az új brit külügyminiszter kinevezése

Donald Trumpot mélységesen felháborítja az új brit külügyminiszter személye, állítják Washingtonban kormányzati bennfentesek. A brit külügyi tárca új vezetője Ed Miliband volt környezetvédelmi miniszter és pártja egykori főnöke lett. A Fehér Házban azt mondják: nem felejtik el korábbi megjegyzéseit.
inforadio
ARÉNA
2026.07.23. csütörtök, 18:00
Szécsényi Gábor
Az Autó főszerkesztője
Tisza-kormány: lemondott a legfőbb ügyész, óriási vasútfejlesztési projektet jelentett be a kabinet

Tisza-kormány: lemondott a legfőbb ügyész, óriási vasútfejlesztési projektet jelentett be a kabinet

Az elmúlt napok hazai belpolitikai eseményeit az új köztársasági elnök keresése uralta, miután Polgár Judit visszautasította a jelölést, amit Török Gábor politikai elemző a Tisza-kormány első politikai kudarcának nevezett. A jelöltállítási folyamat így a parlament keddi ülésén folytatódott, emellett azonban több fontos javaslatot is tárgyaltak a képviselők. Szerdán 10 évre szóló vasútfejlesztési projektet jelentett be Magyar Péter miniszterelnök és Vitézy Dávid beruházási- és közlekedési miniszter, melynek keretében a teljes hazai vasúthálózat megújul majd. A délután folyamán dr. Nagy Gábor Bálint legfőbb ügyész bejelentette, hogy lemond tisztségéről.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×