Infostart.hu
eur:
385.65
usd:
328.75
bux:
120238.18
2026. január 21. szerda Ágnes
fotó: Sport36 Komló-Komló Sport Kft Facebook-oldala
Nyitókép: Sport36 Komló-Komló Sport Kft Facebook-oldala

Brutális taglózás után kórházba került a magyar bajnokság gólkirály-jelöltje

Mérkőzés közben gyakorlatilag leütötték a Komló egyik játékosát. Melnicsuk Viktort kórházba kellett vinni, miután több foga kitört, és lehet, az orrát is műteni kell.

A mérkőzésről készült videófelvételeken is világosan látszik, hogy az 5. percben a vendégek 99-es számú védője, Dávid Máté gyakorlatilag letaglózta a betörő Melnicsukot. Bal kezével akkorát vágott a komlói játékos arcára, hogy eltört az orra, megsérültek a fogai és agyrázkódást szenvedett - írja a PÉCS aktuál.

A mindössze 22 éves játékost kórházba vitték.

A fiatal irányító-átlövő elképesztően jó szezont fut, 128 találattal vezeti a magyar góllövőlistát, nem mellesleg, a komlóiaknak 32 év után lehetett volna újra gólkirályuk.

A brutális ütés után a komlói szurkolók viszont emellett azon is felháborodtak, hogy a Horváth Péter–Marton Balázs játékvezetői páros szerint a mozdulatért csak sima két perc járt. Végleges kiállítást követeltek, hiszen akkor a szövetségnek hivatalosan is vizsgálnia kellene az ügyet.

A komlóiak ügyvezető igazgatója, Szigeti Szabolcs a saját Facebook-oldalán osztotta meg gondolatait az eset kapcsán: „Nekem furcsa, hogy az őszi meccsen is volt ugyanilyen eset… Mi vállaljuk a felelősséget, gondolom fizetünk megint (az elszabadult nézőtéri indulatok miatt - a szerk.). Azonban kérem, értsétek meg, sajnos klubként mi nem tehetünk semmit, sem a játékvezetéssel, sem a versenybírói jelentéssel, sem egy súlyos sérülésokozással, sem nézői provokálással szemben sem.”

A közösségi médiában olvasható hírek szerint Melnicsuk jobban van, de csak a jövő héten dől el, hogy műteni kell-e az orrát.

Címlapról ajánljuk
Irán: népirtás folyik a digitális sötétségben

Irán: népirtás folyik a digitális sötétségben

Megdöbbentő és felkavaró részleteket közölt az elmúlt hetek iráni tüntetéseiről egy brit újság – az állítva, hogy akár a 16 ezret is meghaladja a halottak száma. Sok áldozat fiatal és a szülőktől pénzt követelnek, hogy megmutassák nekik a holttesteket. Eközben lekapcsolták az internetet az országban, hogy a világ ne lássa az iszlám rezsim által elkövetett szörnyűségeket.

Nagy Márton: „megvizsgáljuk, kik voltak a hideg nyertesei” – új adó jöhet a szerdai kormányülésen

Tavaly januárhoz képest 43 százalékkal lehet magasabb itthon az átlagos földgázfogyasztás – jelentette ki egy háttérbeszélgetésen a nemzetgazdasági miniszter. Nagy Márton kiemelte: a hideg vesztesei a fogyasztók, ezért a kormány megvizsgálja, miként lehet segíteni azokon, akiknek megnövekedett a gázszámlája.
Elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, Trump megszólalását várja a piac

Elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, Trump megszólalását várja a piac

Alaposan elromlott a hangulat a világ tőzsdéin, tegnap az amerikai piacok október óta nem látott esést szenvedtek el, miután Donald Trump még a hétvégén vámokkal fenyegette meg azokat az országokat, amelyek ellenzik, hogy az USA megszerezze Grönlandot. Európai vezetők elfogadhatatlannak nevezték az elnök fenyegetéseit, és válaszlépéseket ígértek. Donald Trump ma beszédet tart a Davosi Világgazdasági Fórumon, amelyet a befektetők kiemelten fognak figyelni az grönlandi helyzet miatt. Az ismét fellobbanó geopolitikai és kereskedelmi feszültségek hatására kockázatkerülőbbé vált a piac, az ázsiai tőzsdék többnyire lekövették a tegnapi amerikai esést, Európában is folytatódik a lejtmenet. A menedékeszközök eközben jól teljesítenek, az arany ára új csúcsra emelkedett. Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×