Infostart.hu
eur:
376.81
usd:
316.24
bux:
129854.13
2026. február 10. kedd Elvira
Michelisz Norbert, a BRC Hyundai N Squadra Corse csapat pilótája integet a közönségnek, miután megnyerte a túraautó-világkupa (WTCR) időmérő edzését a mogyoródi Hungaroringen 2019. április 28-án.
Nyitókép: Czeglédi Zsolt

Fontos bejelentést tett Michelisz Norbert

A WTCR utódbajnokságában, a TCR World Tourban indul a Hyundai hivatalos versenyzőjeként a korábbi világbajnok magyar versenyző.

A Hyundai kedden bejelentette, hogy két autóval indul a WTCR utódbajnokságában, a TCR World Tourban. A csapat versenyzői Michelisz Norbert és Mikel Azcona lesznek, ők a WTCR utolsó idényében is csapattársak voltak.

“Az autó, a csapat és a csapattárs a régi, a bajnokság viszont új. Az idén induló TCR World Tourban állunk rajthoz, ami rendkívül izgalmasnak ígérkezik” – írta Michelisz a Facebookon.

“Jelenleg még sok az ismeretlen: az új pályák, az új gumik, a regionális TCR-bajnokságokban induló ellenfelek, így a végén az lesz a bajnok, aki a leggyorsabban alkalmazkodik mindehhez. Alig várom!”

A tervek szerint kilenc fordulóból álló bajnokság az április 28-30-i hétvégén rajtol a portugáliai Portimaóban, a Hungaroringre június 16-18-án látogat a mezőny. Portugália, Belgium, Olaszország és Magyarország után a bajnokság Uruguayba, Argentínába, Ausztráliába (két helyszín) és Kínába látogat majd – írja a vezess.hu.

Címlapról ajánljuk
Szakértő a magyar videojáték-fejlesztő cég támogatásáról: a tehetség megvan, meglátjuk, a pénz mire lesz elég

Szakértő a magyar videojáték-fejlesztő cég támogatásáról: a tehetség megvan, meglátjuk, a pénz mire lesz elég

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerint ezen a téren is a globális élmezőnybe törünk, ezért a kormány 1,5 milliárd forintos támogatást adott egy magyar videojáték-fejlesztő cég 4,5 milliárdos beruházásához. Az InfoRádiónak nyilatkozó szakértő szerint tehetségből van elég egy világsikerű magyar videójáték megalkotásához, az viszont kétséges, hogy 4,5 milliárd forint elég-e rá.

Orbán Viktor Szekszárdon folytatta az országjárást, és a térség polgármestereivel is tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök Lázár János építési és közlekedési miniszter társaságában Szekszárd térségének polgármestereivel tárgyalt, majd fórumot tartott: esti posztja szerint „Szekszárdon tudják: a Fidesz a biztos választás. Hétfő este annyian voltunk, hogy a végén már csak cipőkanállal lehetett beférni.”
inforadio
ARÉNA
2026.02.10. kedd, 18:00
Charaf Hassan
a Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem rektora
Emelkedik a Nasdaq és az amerikai technológiai cégek

Emelkedik a Nasdaq és az amerikai technológiai cégek

Csúcson zártak az európai részvénypiacok és szárnyal a Nasdaq, ahogy a múlt heti mélyrepülés után újra emelkednek a technológiai vállalatok részvényei. A befektetői hangulatot ezen kívül elsősorban a negyedik negyedéves gyorsjelentési szezon friss számai és az amerikai kamatpálya alakulásával kapcsolatos várakozások határozzák meg. A magyar tőzsdén szintén új történelmi csúcsra került a Richter részvénye.  Hasonló témákkal is foglalkozunk a február 24-i befektetési konferenciánkon, a Portfolio Investment Day 2026-on, ahol a piac legjobb szakértői segítenek eligazodni a befektetések világában. Jelentkezés itt.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×