Infostart.hu
eur:
362.51
usd:
310.46
bux:
0
2026. augusztus 23. vasárnap Bence
Waltner Róbert, a zalaegerszegi csapat vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 9. fordulójában játszott Ferencvárosi TC - ZTE FC mérkőzésen Budapesten, a Groupama Arénában 2021. október 16-án.
Nyitókép: MTI/Illyés Tibor

Rég nem volt vezetőedző-váltás az NB I-ben, most újra lett

Menesztették a labdarúgó OTP Bank Ligában szereplő Paksi FC vezetőedzői posztjáról Waltner Róbertet.

A Tolna vármegyei klub honlapján olvasható közleményből kiderül, hogy Ferenczi István erőnléti edzőt szintén felmentették a további munkavégzés alól.

A Paks emlékeztetett rá, hogy Waltner tavaly május vége óta, 22 tétmérkőzésen irányította a csapatot, s ez alatt az időszak alatt kilenc meccset nyert meg az együttes.

A közlemény szerint az új vezetőedző "személyéről a későbbiekben születik döntés."

A Paksi FC 19 forduló után 23 ponttal a hetedik helyen áll az OTP Bank Ligában és szombaton a Mezőkövesdet fogadja.

A hétvégén a Paks 2-1-re kikapott a Debrecentől.

Edzőváltások a labdarúgó OTP Bank Liga 2022/23-as szezonjában

  • 2022. augusztus 31. - DVSC: Joao Janeiro helyett megbízottként Dombi Tibor
  • 2022. szeptember 6. - Vasas: Kuttor Attila helyett Kondás Elemér
  • 2022. szeptember 6./szeptember 14. - Mezőkövesd: Supka Attila helyett Kuttor Attila
  • 2022. szeptember 21. - DVSC: Dombi Tibor helyett Srdjan Blagojevic
  • 2022. október 17. - MOL Fehérvár: Michael Boris helyett Huszti Szabolcs
  • 2022. október 24. - Budapest Honvéd: Thomas Courts helyett Dean Klafuric
  • 2023. február 13. - Paksi FC: Waltner Róbert helyett ?
Címlapról ajánljuk
Otthoni pálinkafőzés csak úgy? Nem úgy van az!

Otthoni pálinkafőzés csak úgy? Nem úgy van az!

A gyümölcsök érésével megkezdődött a párlatfőzés időszaka is. Sokan saját maguk főznek, ehhez azonban nemcsak a megfelelő szaktudásra, a szabályok ismeretére is szükség van. Linczmayer Szilvia NAV-szóvivő fontos részletekre mutatott rá az InfoRádióban.

Szerdára helyreáll a paksi termelés – bejelentés '56 70. évfordulójával kapcsolatban is

A kormányfő paksi sajtótájékoztatóján vasárnap délelőtt bejelentette, szerdára visszaáll az energiatermelés a Paksi Atomerőműben. A kormányfő arról is beszélt, hogy 1956 70. születésnapját a hazai vállalatok hozzájárulásával kívánja megszervezni a kabinet, ebből pedig hagyományt is szeretne teremteni.
inforadio
ARÉNA
2026.08.24. hétfő, 18:00
Wagner Péter
az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány vezető elemzője
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×