394.95
363.54
0
2024. március 19. kedd Bánk, József
Az Európai Labdarúgó-szövetség, az UEFA felvételén Jürgen Klopp, a Liverpool vezetőedzője sajtótájékoztatót tart Kijevben 2018. május 25-én. Az angol együttes a spanyol Real Madrid csapata ellen lép pályára a labdarúgó Bajnokok Ligájának másnapi döntőjében az ukrán főváros Olimpiai Stadionjában.
Nyitókép: MTI/EPA/UEFA

FA Kupa - Nem jutott a 16 közé a címvédő Liverpool

A címvédő Liverpool nem jutott be a legjobb 16 közé az angol labdarúgó FA Kupában, miután vasárnap 1-0-s előnyről 2-1-re kikapott a Brighton otthonában.

A továbbjutást érő gólt a japán Mitoma Kaoru szerezte a 92. percben.

Jürgen Klopp csapata két hete, a Premier League-ben is csalódottan távozott a tengerparti városból, akkor 3-0-ra nyertek a hazaiak.

A bajnokság tabellája alapján nem volt meglepetés a vasárnapi eredmény, a Brighton ugyanis hatodik, a Liverpool pedig csak kilencedik.

2024.03.19. kedd, 18:00