Infostart.hu
eur:
392.7
usd:
338.36
bux:
121885.96
2026. március 7. szombat Tamás
A győztes magyar válogatott tagjai, Albek Anna (b) és Kácsor Gréta (b2) a spanyolországi női kézilabda-világbajnokság E csoportjának első fordulójában, a Magyarország - Szlovákia mérkőzés után a llíriai sportcsarnokban 2021. december 2-án. A magyar csapat 35-29-re nyert.
Nyitókép: Illyés Tibor

A csoportelsőség a tét a női kézilabda-vb-n - sport a tévében

Olasz, angol és spanyol bajnokit is rendeznek hétfőn.

M4 Sport

18.00: Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör, Csehország-Szlovákia

20.30: Kézilabda, női világbajnokság, csoportkör, Magyarország-Németország

Sport 1

18.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Udinese

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Torino

Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva-CSZKA Moszkva

Eurosport 1

13.45 és 19.45: Sznúker, Skót Open, 1. forduló

Spíler 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Arsenal

Spíler 2

20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Athletic Bilbao

Címlapról ajánljuk
Atomháborút is kirobbantana a mesterséges intelligencia

Atomháborút is kirobbantana a mesterséges intelligencia

Milyen döntéseket hozna a mesterséges intelligencia, ha nukleáris válsághelyzetre kéne válaszolnia? És vajon tiszteletben tartaná-e azt az atomháborús tabut, amely a nagyhatalmak között még érvényben van? Egy londoni professzor kutatása szerint a válasz korántsem megnyugtató.

Orbán Viktor Debrecenben: „mi nem keressük a békétlenséget, de mindenre felkészültünk”

„Be fogunk avatkozni maximált árakkal, ha az energiaár elér egy már megfizethetetlen szintet, ehhez mozgósítjuk az ország nemzeti olajtartalékait” –mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a szombati debreceni, 12. háborúellenes gyűlés főszónoka. „Tudni akarjuk, miért furikáznak annyi pénzt az ukránok, és azt is tudni akarjuk, hogy átviszik, vagy ide hozták?” – kérdezte Orbán Viktor, hozzátéve: „az ukránok hamarabb fogynak ki a pénzből, mint mi az olajból. Le fogjuk őket győzni. Nem várok el bocsánatkérést, csak annyit, hogy megnyissák a vezetéket”.
inforadio
ARÉNA
2026.03.09. hétfő, 18:00
Lóga Máté
a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára, a Budapest Airport igazgatóságának elnöke
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×