INFORÁDIÓ
2021. április 23. péntek
Béla

sport a tévében

tévéműsor

sportműsor

Fontos meccs vár a Barcelonára és Gulácsiékra - sport a tévében

Fontos meccs vár a Barcelonára és Gulácsiékra - sport a tévében

Infostart / MTI

Folytatódik a vízilabda-BL, lesz kézilabda, továbbá összesen 15 élő futballmérkőzés.

M4 Sport

13.15: Futsal, férfi Európa-bajnoki selejtező mérkőzés, Magyarország-Izrael

15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zalaegerszeg

17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budafok

19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Fehérvár-Paks

Duna World

16.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Ferencváros-Dinamo Tbiliszi

17.45: Kézilabda, női NB I, FTC-Mosonmagyaróvár

Sport 1

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Telekom Veszprém-Nantes

20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Barcelona-Sevilla

Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Essen-Kiel

20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, RB Leipzig-Wolfsburg

Eurosport 1

10.50 és 14.55: Sílövészet, ifjúsági és junior világbajnokság, Obertilliach

13.05: Északisí, világbajnokság, sífutás, férfi 15 km szabadstílus, Oberstdorf

17.05: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, Oberstdorf

18.15: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló

Eurosport 2

10.00: Sznúker, Gibraltár Open, 1. forduló

19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

Digisport 1

12.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Udinese

Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Lyon

16.25: Röplabda, női Challenge Kupa, MCM-Diamant Kaposvár - Alba Blaj

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester

21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United

Digisport 3

15.00 és 17.30: Tenisz, WTA-torna, Lyon

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux - Paris Saint-Germain

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Aston Villa

Arena 4

13.15: Északisí, világbajnokság, sífutás, férfi 15 km szabadstílus, Obertsdorf

17.15: Északisí, világbajnokság, síugrás, női nagysánc, Obertsdorf

19.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Livingston–Rangers

21.15: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Stoke City-Swansea

Nyitókép: Pixabay.com
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018