INFORÁDIÓ 
2021. január 25. hétfő
Pál

sport a tévében

sportműsor

tévéműsor

vízilabda

Rangadó a füvön és a vízben - sport a tévében

Rangadó a füvön és a vízben - sport a tévében

Infostart / MTI

Fontos meccset is játszik az FTC labdarúgásban és vízilabdában is. A futballnagyüzem mellett lesz Forma-1, míg a női kézilabda-válogatott idei első meccsén szerepel.

M4 Sport

9.45: Forma-2, Bahreini Nagydíj, 1. futam

11.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 3. szabadedzés

14.45: Forma-1, Bahreini Nagydíj, időmérő edzés

19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MTK

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Budafok

16.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Zalaegerszeg

18.45: Kézilabda, férfi NB I, Szeged-Csurgó

20.30: Vízilabda, férfi ob I, Ferencváros-Szolnok

Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Paderborn

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Bayern München

18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke

21.00: Ökölvívás, profi gála, London, Joe Joyce-Daniel Dubois

Sport 2

15.00: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

16.15: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Svédország-Magyarország

Eurosport 1

9.30 és 12.40: Sífutás, világkupa Ruka

10.55 és 14.15: Sílövészet, világkupa, Kontiolahti

16.00: Északi összetett, világkupa, Ruka

16.30: Síugrás, világkupa, Ruka

19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 2. forduló

Eurosport 2

11.05: Északi összetett, világkupa, Ruka

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, 2. forduló

Digisport 1

13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool

18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Leeds United

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Juventus

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bordeaux

Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes

20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Sheffield United

Spíler 1

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság: Manchester City-Burnley

18.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Peterborough United-Chorley

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Cádiz

16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Sevilla

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo Alavés

Arena 4

14.00 és 20.00: Darts, Players Championship

Nyitókép: Pixabay.com
A címlapról ajánljuk

×

Iratkozzon fel hírlevelünkre

és nem marad le az Infostart legfontosabb híreiről.
FELIRATKOZOM
×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

Médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Médiatanács Támogatási Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018