Infostart.hu
eur:
389.64
usd:
336.01
bux:
0
2026. március 25. szerda Irén, Írisz
Gera Zoltán 97-szeres válogatott labdarúgó, a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság budapesti nagykövete az 500 nappal a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság nyitómérkőzése előtt tartott sajtótájékoztatón az új Puskás Ferenc Stadion látogatóközpontjában 2019. január 29-én. A jövő évi kontinenstornának 12 város ad otthont. Budapesten három csoportmérkőzést és egy nyolcaddöntőt rendeznek.
Nyitókép: MTI/Kovács Tamás

Gera Zoltán is ott van az Izland elleni stábban

Miután Marco Rossi szövetségi kapitány koronavírus-fertőzése miatt nem lehet a csapattal, az U21-es válogatott szövetségi edzője, Gera Zoltán csatlakozik a férfi A-válogatott stábjához az Izland elleni sorsdöntő mérkőzésre.

A hírt az MLSZ honlapja osztotta meg.

Gera Zoltán 2016-ban még az Eb-n szereplő A-válogatott játékosa volt, két évvel ezelőtt vonult vissza, és a csapat másodedzője lett, később pedig a 2021-es, részben hazai rendezésű U21-es Európa-bajnokságra készülő U21-es válogatott szövetségi edzőjévé nevezték ki.

Most azonban az Európa-bajnoki szereplésről döntő mérkőzésre visszatér a férfi A-válogatotthoz, hogy Marco Rossi távollétében segítse Cosimo Inguscio másodedző és a szakmai stáb munkáját a mérkőzés előtt és alatt, hiszen minden kerettagot jól ismer, egy részükkel pedig játszott is együtt visszavonulása előtt.

Címlapról ajánljuk

Holtankoljak.hu: nyárig is kitartanak itthon a stratégiai kőolajkészletek

Nem kell mennyiségi korlátozásokra számítani a hazai benzinkutakon – mondta az InfoRádióban Bujdos Eszter. A holtankoljak.hu ügyvezetője ugyanakkor nem számít arra, hogy a nemzetközi olajárak visszatérnek a tavalyi szintre, miközben az orosz olaj is egyre drágább lesz.
inforadio
ARÉNA
2026.03.25. szerda, 18:00
Csiki Varga Tamás
a Stratégia és Védelem Konzultációs Csoport elemzője
Tárgyalásokról pletykálnak, de tombol tovább a háború, Trump különleges erőket mozgósít - Percről percre tudósításunk az iráni háborúról kedden

Tárgyalásokról pletykálnak, de tombol tovább a háború, Trump különleges erőket mozgósít - Percről percre tudósításunk az iráni háborúról kedden

Különleges erőket és elit deszantosokat vezényel Donald Trump amerikai elnök a Közel-Keletre, miközben arról beszélt tegnap is, hogy elkezdtek tárgyalni Iránnal a háború lezárásáról. Teherán továbbra is azt állítja: nincs semmilyen tárgyalás. Izrael átfogó szárazföldi hadjáratot kezdett Libanon területén, minden jel arra mutat, hogy megszállják az ország déli részét. Az Egyesült Arab Emírségek és Szaúd-Arábia közben komolyan mérlegeli, hogy beszéllnak a háborúba Izrael és Amerika oldalán, mivel Teherán folyamatosan támadja a területüket. Cikkünk folyamatosan frissül az iráni háború keddi fejleményeivel.

EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×