Infostart.hu
eur:
385.23
usd:
327.93
bux:
109607.58
2025. december 12. péntek Gabriella
Nyitókép: wikipedia

Családtagját kínozta a Haladás és a Tatabánya volt válogatott labdarúgója

A 36 éves Kamil Kopunek még világbajnokságon is lőtt gólt a szlovák válogatott tagjaként.

Őrizetbe vették Kamil Kopuneket, akit hozzátartozója megkínzásával vádolnak – írta a parameter.sk. A 36 éves labdarúgó Nagyszombatban kezdte pályafutását, majd megfordult többek közt az orosz Saturn, az olasz Bari és a pozsonyi Slovan együttesében is.

Legutóbb az olasz UC Bisceglie mezét viselte, tavaly július óta nincs csapata. 2010-ben tagja volt a szlovák válogatottnak a dél-afrikai világbajnokságon, az olaszok elleni sordöntő csoportmérkőzésen pedig csereként beállva ő szerezte csapata győztes gólját.

Kopunek Magyarországon 2014-ben a Haladásban jászott, majd 2015 és 2017 között a Tatabánya játékosa volt, és szerepelt a Törökbálinti FC-ben is.

Címlapról ajánljuk
Elemző: nem minden kétkedő ugyanazért ellenzi a NATO fegyvervásárlási tervét

Elemző: nem minden kétkedő ugyanazért ellenzi a NATO fegyvervásárlási tervét

Mark Rutte NATO-főtitkár szerint a szövetségeseknek havonta legalább egymilliárd dollárt kell félretenniük Ukrajna amerikai fegyvervásárlásainak finanszírozására. Erdélyi Rezső Krisztián, a Nézőpont Intézet elemzője az InfoRádióban elmondta: a szövetség megosztott, egyes országok a békét sürgetik, míg mások jelentős összegekkel támogatnák a háború folytatását.
VIDEÓ
inforadio
ARÉNA
2025.12.15. hétfő, 18:00
Mészáros Andor
az Eötvös Loránd Tudományegyetem BTK Történeti Intézetének docense
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×
×
×