INFORÁDIÓ 
2020. augusztus 15. szombat
Mária

sport

tévéműsor

élő közvetítés

Rangadóról rangadóra - sport a tévében

Infostart

Erős meccsekkel jön a német és az olasz bajnokság, de sztárcsapatok lépnek színre a spanyoloknál is. Két női csapat érdekelt az EHF-kupánban, teniszdöntőt játszanak Montpellier-ben, a sznúker-grand-prix-n, és lesz még síugrás, sífutás és kerékpár is.

M4 Sport

13.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda

17.45: Labdarúgó NB II, ETO FC Győr-BFC Siófok

Sport 1

11.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Liberbank Cuenca-TTH Holstebro

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Siófok KC-Magura Cisnadie

16.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, Érd - Gloria Bistrita-Nasaud

18.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DHK Baník Most-DVSC Schaeffler

23.00: Tenisz, ATP-torna, Córdoba, döntő

Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-1. FC Köln

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-RB Leipzig

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Boston Celtics

Eurosport 1

10.50: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női szuperóriás-műlesiklás

12.45: Alpesi sí, világkupa, Chamonix, férfi párhuzamos óriás-műlesiklás

14.30: Kerékpár Volta a la Comunitat Valenciana, 5. szakasz

16.00: Síugrás, világkupa, Willingen

19.55: Sznúker, World Grand Prix, döntő

Eurosport 2

8.00: Kerékpár, Langkawi körverseny, 3. szakasz

9.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 30 km szabadstílus

13.00: Tenisz, ATP-torna, Montpellier, döntő

15.00: Sznúker, World Grand Prix, döntő

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Sassuolo

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Lecce

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Cagliari

17.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Parma-Lazio

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-St. Étienne

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Racing Strasbourg-Stade Reims

Spíler1 TV

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Bournemouth

Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-RCD Mallorca

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-FC Barcelona

A címlapról ajánljuk

×
INFOSTART
 
INFORÁDIÓ
PARTNEREINK
Sixt    iCom
infostart
AZ INFORÁDIÓ HÍRPORTÁLJA 
 
 

A médiaszolgáltatási tevékenységét a Médiatanács a Magyar Mecenatúra Program keretében támogatja.

NMHH
Az Év Honlapja 2018