Infostart.hu
eur:
351.97
usd:
304.29
bux:
135724.68
2026. június 13. szombat Anett, Antal
Kovácsik Ádám, a fehérvár kapusa a labdarúgó OTP Bank Liga 16. fordulójában játszott Debreceni VSC – Videoton FC mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2017. november 18-án. Debreceni VSC – Videoton FC 2-5.
Nyitókép: MTI/Czeglédi Zsolt

Kovácsik Ádám: szeretnénk az i-re feltenni a pontot

Egy magyar csapattól már az is nagy eredmény, hogy a labdarúgó Európa Liga csoportkörének utolsó fordulója előtt is továbbjutásra áll – hangsúlyozta Kovácsik Ádám, a Vidi kapusa a csütörtöki, Chelsea elleni mérkőzés előtt.

A székesfehérvári játékos kiemelte, hogy bár mentálisan fáradtak a hosszú idény végén, de nem keresnek kifogásokat, győzni akarnak a londoni sztárcsapat ellen.

Kovácsik Ádám szerint túl sokan nem hitték, hogy a magyar csapatnak 6 pontja lesz az Európa Ligában, most ez mégis összejött. Az utolsó fordulóban van esélyük a továbbjutásra - vélekedett.

Azt ígérte, a csütörtöki meccsen mindent ki fognak adni magukból. „Szeretnénk az i-re feltenni a pontot” – fogalmazott.

A Vidi játékosa azt is elárulta, hogy a környezetében olyan barátok és ismerősök is előkerültek, hogy jegyet szerezzenek tőle, akik évek óta nem hallattak magukról. Pár nappal a meccs előtt azonban nem akart ezzel foglalkozni, „az én dolgom az, hogy a mérkőzésen próbáljam elkapni a labdát”.

A felkészülés mentálisan volt igazán fárasztó, de nem keresnek kifogást

– jegyezte meg a labdarúgó.

KAPCSOLÓDÓ HANG
Címlapról ajánljuk
Orbán Viktor: nem teszek se fél, se teljes fordulatot

Orbán Viktor: nem teszek se fél, se teljes fordulatot

Miután újra, egy évre megválasztotta Fidesz-elnöknek a párt kongresszusa, Orbán Viktor zárszót mondott. „Generációváltás kell a párt élén, jöjjenek a harmincasok, negyvenesek. Ezt fogom előkészíteni, ezért kértem csupán egy évet” – mondta a volt miniszterelnök. Előzőleg a Fidesz-kongresszus egyhangúlag megváltoztatta a párt alapszabályát, vége a választókerületi rendszernek. Politikai nyilatkozatokat is elfogadtak a migrációs paktumról és a közjogi méltóságok leváltásáról.
inforadio
ARÉNA
2026.06.15. hétfő, 18:00
Virág Andrea a Republikon Intézet stratégiai igazgatója
Kiszelly Zoltán a Századvég politikai elemzési igazgatója
EZT OLVASTA MÁR?
×
×
×