369.5
65755.55
2024. április 23. kedd Béla

A döntetlennel a Real Madrid jutott a BL-döntőbe

A Real Madrid a Bernabéuban rendezett elődöntő-visszavágón 2-2-es döntetlenre végzett a Bayern München ellen, hosszabbításban 4-3-ra nyert, s ezzel sorozatban harmadszor, öt év alatt negyedszer jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája ezúttal kijevi döntőjébe.

2018.05.01. 20:50

Már a 3. percben vezetést szerzett a Bayern, az első találkozón is gólt szerző Joshua Kimmich közelről lőtt góljával. Sergio Ramos sarokkal, talán túl könnyelműen akart tisztázni. Real Madrid–Bayern 0-1, összesítésben 2-2

2018.05.01. 20:54

A Bayern játékán egyelőre nem látszik, hogy Boateng, Robben és Boateng sem játszik, miként a régóta sérült Neuer sem. Jupp Heynckes csapata: Ulreich – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba – Tolisso, Thiago – Müller, James, Ribéry – Lewandowski.

2018.05.01. 20:57

Lucas Vazquez egyelőre a jobbhátvéd, Varane, Sergio Ramos és Marcelo játszik Keylor Navas előtt. A középpályán két horvát, Modric és Kovacic mellett Kroos és Marco Asensio, elől Benzema és Cristiano Ronaldo.

2018.05.01. 20:59

Münchenben Kimmich gólja után Marcelo egyenlített. Most Marcelo balról „csak” gólpasszt adott, s a hosszú oldalon érkező Benzema fejjel kiegyenlített. Real Madrid–Bayern 1-1, összesítésben 3-2

2018.05.01. 21:08

A félidő felénél vagyunk, eddig a Bayern a meggyőzőbb, de a Madrid áll továbbjutásra.

Hummels beckenbaueri szólója után Lewandowski helyzetbe került, Navas bravúrral védett, de a labda felpörgött. A berobbanó James már nem tudta irányítani a labdát, fölé ment.

2018.05.01. 21:17

Két madridi helyzet(ecske) után Ribéry helyzetbe hozta Müllert, de gyenge vlt a lövés.

2018.05.01. 21:24

Cristiano Ronaldo a rövid sarokra küldött labdáját Ulreich védte. A szöglet után Sergio Ramos az oldalhálóba fejelt.

2018.05.01. 21:33

Vége az első félidőnek, az utolsó pillanatokban a németek Marcelo tizenhatoson belüli kezezését reklamálták. Adtak már ilyenért büntetőt.

2018.05.01. 21:50

A második félidő első percében vezetést szerzett a Real Madrid. Egy hátra passzolt labdát Ulreich elcsúszva,eleseve nem talált el, Karim Benzema pedig az üres kapuba passzolt. Real Madrid–Bayern 2-1, összesítésben 4-2

2018.05.01. 21:54

Navas bravúr: Alaba lövése után megpattant a labda, de a kapus a jobb alsó sarok elöl kiütötte a labdát.

2018.05.01. 21:56

Modric csavarásáról alig maradt le Benzema.

2018.05.01. 21:57

Cristiano Ronaldo alighanem a továbbjutást is eldönthette volna, hat méterről a kapu fölé vágta a labdát.

2018.05.01. 22:07

Újabb fordulat: a 62. percben James Rodriguez kiegyenlített, majd ahogyan ígérte, nem ünnepli a gólját. Társai őt annál inkább, egy újabb góllal már továbbjutna a Bayern. Real Madrid–Bayern 2-2, összesítésben 4-3

2018.05.01. 22:18

Újab Bayern-helyzet, Corentin Tolisso lövését Navas bravúrral védte. A francia helyére rögtön beállt Sandro Wagner. A Madrid korában már cserélt kettőt, Benzema és Kovacic helyére Casemiro és Bale állt.

2018.05.01. 22:27

Az utolsó előtti Bayern-csere, a jól játszó James helyére Javi Martínez lépett.

2018.05.01. 22:30

Zidane az utols percekre megerősíti a védelmet, Nacho beáll Marco Asensio helyére.

2018.05.01. 22:36

Már a néhány perces hosszabbításban Math Hummels fejelt szöglet után a kapu mellé és fölé. Lewandowski elöl aztán Navas vetődve hárított.

2018.05.01. 22:41

Az utolsó pillanatban Thomas Müller lemaradt egy előreívelésről. A döntetlennel a Real Madrid döntőbe jutott. A két mérkőzés képe, de akár a Bernabéuban látottak alapján nem a jobb formában lévő lett finalista.

2024.04.23. kedd, 18:00