367.4
65939.26
2024. április 23. kedd Béla

Háromgólos előnyt szerzett a Liverpool és a Barcelona

Mindkét hazai csapat háromgólos győzelmet aratott a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai játéknapján. Liverpool–Manchester City 3-0, Barcelona–AS Roma 4-1. Visszavágók jövő kedden. .

2018.04.04. 20:49

Barcelona–AS Roma 0-0

A Barcelona kezdőcsapata: Ter Stegen – Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba – Sergio Busquets, Rakitic, Iniesta – Sergi Roberto, Luis Suárez, Messi. Az AS Roma tizenegye: Alisson – Bruno Peres, Manolasz, Fazio, Kolarov – Pellegrini, De Rossi, Strootman – Florenzi, Dzeko, Perotti.

2018.04.04. 20:52

Liverpool–Manchester City 0-0

A két kezdő csapat. Liverpool: Karius – Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson – Milner, Henderson, Oxlade-Chamberlain – Salah, Firmino, Mane. Manchester City: Ederson – Walker, Otamendi, Kompany, Laporte – Gündogan, Fernandinho – David Silva, De Bruyne, Sané – Gabriel Jesus.

2018.04.04. 21:02

Liverpool–Manchester City 1-0

Noha az első 10-11 percben a Manchester City játszott fölényben, a Liverpool az első adandó alkalommal lekontrázta a vendégeket. Salah és Firmino vitte végig az akciót, Walker menthetett volna, de ügyetlenkedett. Mohamed Salah szerzett vezetést a „vörösöknek". (Salah lesről indult az akció elején.)

2018.04.04. 21:03

A másik oldalon egy ellenakció végén Leroy Sané alig lőtt a bal alsó sarok mellé.

2018.04.04. 21:04

Luis Suárez gólt szerzett, de lesről. Nem sokkal később Messi próbálkozott, ALisson védett.

2018.04.04. 21:10

Ivan Rakitic lövése után a kapufáról pattant ki a labda.

2018.04.04. 21:11

Liverpool–Manchester City 2-0

Oxlade-Chamberlain 20 méteres, bombaerős átlövésével már kétgólos előnyben a Liverpool.

2018.04.04. 21:21

Liverpool–Manchester City 3-0

Salah első kísérlete még lepattant Kompanyról, aztán a jobbszélső helyéről puhán beemelte középre, a vörösök számára a legjobb helyre. Sadio Mané befejelte a harmadikat.

2018.04.04. 21:27

Bármilyen hihetelten, de a City eddig többet birtokolta a labdát.

2018.04.04. 21:29

Barcelona-AS Roma 1-0

Daniele De Rossiról került saját kapujába a labda. Iniesta Messit indította volna, a világbajnok olasz mentett ugyan előle, de 13 méterről a saját kapujába küldte a labdát.

2018.04.04. 21:36

Ahogy Barcelonában, az Anfielden is vége az első félidőnek. Van Dijk fejese volt az utolsó esemény.

2018.04.04. 21:57

Barcelona–AS Roma 1-0

A második félidőben előbb a római Perotti fejese okozott izgalmat, majd a másik oldalon Jordi Alba lövését Alisson röviden ütötte ki, Luis Suárez azonban nem talált a kapuba.

2018.04.04. 22:02

Salah meghúzódott, Georginio Wijnaldum állt a helyére.

2018.04.04. 22:05

Barcelona–AS Roma 2-0

Még egy öngól, ezúttal Kosztasz Manolasz talált a saját kapujába. Umititi elől menteni akart, kétszer is balszerencsésen ért a labdába.

2018.04.04. 22:07

Barcelona–AS Roma 3-0

Saját magukat verik meg az olaszok. Ezúttal Piqué a gólszerző, Suárez lövése után Alisson még védett, de a katalán védő eszmélt a leggyorsabban.

2018.04.04. 22:16

A City 79 százalékban birtokolta eddig a labdát a második félidőben, de még nem akadt a kaput eltaláló lövése.

2018.04.04. 22:20

Kloppnak jó a 3-0, Firminót is lecserélte, Solanke állt be.

2018.04.04. 22:27

Barcelona–AS Roma 3-1

Szépítettek az olaszok a bosnyák Edin Dzeko révén.

2018.04.04. 22:36

Barcelona–AS Roma 4-1

Luis Suárez megszerezte az első gólját a mostani BL-sorozatban.

2018.04.04. 22:44

Liverpool–Manchester City 3-0, Barcelona–AS Roma 4-1

Mindkét hazai csapat háromgólos győzelmet aratott, visszavágók jövő kedden, április 10-én.

A lengyel álláspont egyértelmű: Oroszországnak stratégiai vereséget kell szenvednie Ukrajnában
szakértők az Arénában

A lengyelországi önkormányzati választások után mindkét politikai oldal győztesnek vallhatja magát – derült ki az InfoRádió Aréna című műsorában, amelynek Mitrovits Miklós történész és Dobrowiecki Péter, az MCC Magyar-Német Intézet kutatási vezetője, két Lengyelország-szakértő volt a vendége. A beszélgetésben szó esett Donald Tusk Európa-politikájáról és Jaroslaw Kaczynski utódlásának kérdéséről is.

Závecz: a legerősebb a Fidesz, de hat induló is megugorhatja a küszöböt az EP-választáson

Tovább csökkent a Fidesz támogatottsága, de április első felében még így is a választók negyedének támogatottságára számíthatott; Magyar Péter pártjának EP-listája a harmadik helyen áll – derül ki a Závecz Research Intézet friss közvélemény-kutatásából. A részletekről az InfoRádió Závecz Tibort, a Závecz Research ügyvezetőjét kérdezte.
2024.04.24. szerda, 18:00